حضرت آیت الله رئیسی در دهه‌های اخیر جزو خدوم‌ترین و بی‌ریاترین مسؤولان کشور بودند و سال‌ها در جوار حرم امام هشتم خدمت‌رسانی کردند، در سالروز میلاد امام مهربانی ها وبرای افتتاح پروژه های عمرانی و خدمت رسانی به مردم شریف ایران به استان آذربایجان شرقی سفر کرده بودند که بالگرد دچار سانحه و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

طی این بازدید مهندس رادمهر با حضور در شهرک صنعتی میناب(تیرور) با همراهی معاون شرکت شهرک های صنعتی استان از بخش‌های مختلف واحدهای تولیدی مستقر در این شهرک بازدید کردند و در جریان نحوه فعالیت و برنامه‌های توسعه‌ای این مجموعه ها قرار گرفت.

فرماندار ویژه شهرستان میناب با همراهی دستیار مردمی، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر تیرور، معاون بهره برداری آب و فاضلاب استان و مدیریت آب و فاضلاب شهرستان با حضور در شهر تیرور پس از زیارت، غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهداء گمنام و تجدید میثاق با آرمان های امام (ره) و شهدا، بصورت میدانی مشکل آب شرب شهر را مشاهده و دستورات لازم جهت بررسی، پیگیری و رفع آن صادر نمودند.

در پایان این سفر مهندس دوستی استاندار محترم از تصفیه خانه آب شرب میناب که از مطالبه مردم عزیز در دیدار چهره به چهره در نماز جمعه خواستار پیگیری شدند در همین راستا از تصفیه خانه آب شرب میناب نیز بازدید و روند تصفیه آب را مورد بررسی قرار دادند.

   


مجید سلحشور : فرماندار میناب ارتباط با فرماندار

   

6.1.9.0
گروه دورانV6.1.9.0