شنبه ٠٤ تير ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > ظرفیت های معطل مانده باید شناسایی و با ایجاد شرایط مناسب فعال شوند/لزوم سرمایه گذاری در زمينه تامین انرژی برق با استفاده از ظرفیت انرژی های پاک در استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٨١١٤
تاریخ:سه شنبه ٥ بهمن ١٤٠٠

سرپرست معاونت هماهنگى امور اقتصادی استانداری هرمزگان تاکید کرد:
ظرفیت های معطل مانده باید شناسایی و با ایجاد شرایط مناسب فعال شوند/لزوم سرمایه گذاری در زمينه تامین انرژی برق با استفاده از ظرفیت انرژی های پاک در استان هرمزگان

سرپرست معاونت هماهنگى امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: ظرفیت های معطل مانده در زمینه های مختلف باید شناسایی و با ایجاد شرایط مناسب فعال شوند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علی فیروزی در جلسه کارگروه ويژه فعال سازی ظرفیت های معطل مانده در استان هرمزگان، عنوان كرد: ظرفیت های معطل مانده ای در زمینه های مختلف وجود دارد که با شناسایی و ایجاد شرایط مناسب می توان آنها را فعال کرد.
 
وی ادامه داد: باید به دنبال شناسایی چگونگی استفاده از ظرفیت های انرژی پاک (خورشیدی، دریایی و بادی) در استان هرمزگان در راستای تامین انرژی برق باشیم و شرایطی را در جهت جذب سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این بخش ایجاد کنیم و در کمترین زمان ممکن باید درخواست های سرمایه گذاری تعیین تکلیف شود.
 
سرپرست معاونت هماهنگى امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: هر آنچه فرصت و ظرفیت در استان وجود دارد، باید شناسایی شود و بتوان با تلفیق و فعال سازی آنها به نتیجه مطلوب دست یافت.
 
فیروزی تصریح کرد: در بخش های کشاورزی، خدماتی و گردشگری ظرفیت های بسیار خوبی در هرمزگان وجود دارد که نیاز است از ظرفیت های موجود حداکثر استفاده را در جهت افزایش تولید و ایجاد اشتغال داشته باشیم.

شماره خبر : ٢٨١١٤
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/04/04
بازدید امروز: 1194 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 8944408 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 4