پنج شنبه ٠٧ بهمن ١٤٠٠
آخرین اخبار
صدور هشدار سطح قرمز دریایی به دليل فعالیت سامانه تندبادهای شدید و طوفانی شدن دریا طی روزهای پنجشنبه ۳۰ دی ماه تا اواخر وقت روز جمعه اول بهمن ماه در استان هرمزگان/خسارت به تأسيسات ساحلی و بندری، احتمال غرق شدن شناورهای سبک و نيمه سنگين، آسيب به قفس های پرورش ماهى و تورهای صیادی و بالا آمدن آب در مجاورت سواحل از اثرات مخاطره آميز این سامانه است/لزوم اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت پیشگیری از خسارت در کلیه بنادر و سواحل استان هرمزگان، اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم توسط کلیه فعالان دریایی جهت جلوگیری از خسارت، ممنوعیت کلیه ترددهای دریایی شناورهای سبک و شناورهای مسافربری و تجاری و ممنوعیت کلیه فعالیت های تفریحی و شنا
اخبار > ظرفیت سازمان ثبت اسناد و املاک برای رفع موانع بخش تولید مورد استفاده قرار گیرد/همراهی دستگاه قضایی و واحدهای تابعه برای رفع مشکلات بخش تولید قابل تقدیر است/لزوم تسریع در صدور اسناد اراضی کشاورزی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٧٤٢
تاریخ:شنبه ٢٤ مهر ١٤٠٠

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
ظرفیت سازمان ثبت اسناد و املاک برای رفع موانع بخش تولید مورد استفاده قرار گیرد/همراهی دستگاه قضایی و واحدهای تابعه برای رفع مشکلات بخش تولید قابل تقدیر است/لزوم تسریع در صدور اسناد اراضی کشاورزی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: از ظرفیت سازمان ثبت اسناد و املاک برای رفع مشکلات بخش تولید استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان که با حضور معاون اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد، با تبریک سالروز آغاز امامت حضرت ولی‌عصر "عجل الله تعالی فرجه الشریف" ، عنوان کرد: اجرای قانون رفع موانع تولید از سوی دستگاه های اجرایی برای رونق تولید مهمترین مطالبه است که سازمان ثبت اسناد و املاک می تواند در تحقق این مهم نقش بسزایی داشته باشد.
 
وی افزود: از ظرفیت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در راستای گره گشایی از بخش تولید در هرمزگان و رفع اختلافات بین صاحبان واحدهای تولیدی و بانک ها استفاده شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان پس از بررسی دقیق کارشناسی و دریافت نظرات دستگاه های اجرایی، صاحبان واحدهای تولیدی و بانک ها برای اجرا ابلاغ می شود تا با نتیجه مناسبی همراه باشد.
 
حیدری تصریح کرد: همراهی مجموعه دستگاه قضایی و واحدهای تابعه از جمله سازمان ثبت اسناد و املاک و دستگاه های نظارتی با کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای تحقق اهداف و مصوبات این کارگروه برای رونق بخش های مختلف تولیدی قابل تقدیر است.
 
وی گفت: ضروری است در پذیرش سند زمین کشاورزان به عنوان وثیقه برای دریافت تسهیلات بانکی، همراهی و همکاری لازم صورت پذیرد و سازمان ثبت اسناد و املاک در تحقق این مهم با تسریع در سند دار کردن اراضی می تواند نقش بسزایی ایفا کند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: از واحدهای فعال تولیدی به صورت همه جانبه حمایت خواهد شد و با هماهنگی هایی که با شبکه بانکی صورت پذیرفته تاکید شده در صورت بروز مشکل رفع آن از طریق کارگروه رفع موانع تولید پیگیری شود.

شماره خبر : ٢٦٧٤٢
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/11/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.