چهارشنبه ١٩ مرداد ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > ظرفیت سازمان ثبت اسناد و املاک برای رفع موانع بخش تولید مورد استفاده قرار گیرد/همراهی دستگاه قضایی و واحدهای تابعه برای رفع مشکلات بخش تولید قابل تقدیر است/لزوم تسریع در صدور اسناد اراضی کشاورزی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٧٤٢
تاریخ:شنبه ٢٤ مهر ١٤٠٠

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
ظرفیت سازمان ثبت اسناد و املاک برای رفع موانع بخش تولید مورد استفاده قرار گیرد/همراهی دستگاه قضایی و واحدهای تابعه برای رفع مشکلات بخش تولید قابل تقدیر است/لزوم تسریع در صدور اسناد اراضی کشاورزی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: از ظرفیت سازمان ثبت اسناد و املاک برای رفع مشکلات بخش تولید استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان که با حضور معاون اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد، با تبریک سالروز آغاز امامت حضرت ولی‌عصر "عجل الله تعالی فرجه الشریف" ، عنوان کرد: اجرای قانون رفع موانع تولید از سوی دستگاه های اجرایی برای رونق تولید مهمترین مطالبه است که سازمان ثبت اسناد و املاک می تواند در تحقق این مهم نقش بسزایی داشته باشد.
 
وی افزود: از ظرفیت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در راستای گره گشایی از بخش تولید در هرمزگان و رفع اختلافات بین صاحبان واحدهای تولیدی و بانک ها استفاده شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان پس از بررسی دقیق کارشناسی و دریافت نظرات دستگاه های اجرایی، صاحبان واحدهای تولیدی و بانک ها برای اجرا ابلاغ می شود تا با نتیجه مناسبی همراه باشد.
 
حیدری تصریح کرد: همراهی مجموعه دستگاه قضایی و واحدهای تابعه از جمله سازمان ثبت اسناد و املاک و دستگاه های نظارتی با کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای تحقق اهداف و مصوبات این کارگروه برای رونق بخش های مختلف تولیدی قابل تقدیر است.
 
وی گفت: ضروری است در پذیرش سند زمین کشاورزان به عنوان وثیقه برای دریافت تسهیلات بانکی، همراهی و همکاری لازم صورت پذیرد و سازمان ثبت اسناد و املاک در تحقق این مهم با تسریع در سند دار کردن اراضی می تواند نقش بسزایی ایفا کند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: از واحدهای فعال تولیدی به صورت همه جانبه حمایت خواهد شد و با هماهنگی هایی که با شبکه بانکی صورت پذیرفته تاکید شده در صورت بروز مشکل رفع آن از طریق کارگروه رفع موانع تولید پیگیری شود.

شماره خبر : ٢٦٧٤٢
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/05/18
بازدید امروز: 151 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9084352 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 3