جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
آخرین اخبار
اخبار > فعالیت های ملوانی طبق قوانین و مقررات ابلاغی در هرمزگان گسترش یابد/ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم برای رونق فعالیت های ملوانی در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤١٩٤
تاریخ:شنبه ٢ اسفند ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
فعالیت های ملوانی طبق قوانین و مقررات ابلاغی در هرمزگان گسترش یابد/ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم برای رونق فعالیت های ملوانی در هرمزگان

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: فعالیت های ملوانی در هرمزگان برای بهبود معیشت مرزنشینان در چهارچوب قوانین و مقررات ابلاغی گسترش یابد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان با اشاره به اهمیت بهبود معیشت مرزنشینان استان، عنوان کرد: دستگاه های اجرایی ذیربط تسهیلات لازم را برای ورود کالاهای ملوانی مرحله سوم توسط مرزنشینان هرمزگان مهیا کنند.
 
وی افزود: توسعه فعالیت های ملوانی در چهارچوب قوانین و مقررات ابلاغی تسریع شود تا شاهد بهبود معیشت مرزنشینان استان باشیم.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: دستورالعمل های ابلاغی در حوزه فعالیت های ملوانی برای استان های مشمول از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور یکسان ارسال می شود و ضروری است در مرحله اجرا دستورالعمل های ابلاغی به گونه ای اجرا شود که مرزنشینان استان همانند سایر استان ها از مزایای فعالیت های ملوانی بهره مند شوند.
 
رئوفی تصریح کرد: ورود هرگونه کالا های حوزه سلامت با نظارت دستگاه های اجرایی ذیربط انجام شود.

شماره خبر : ٢٤١٩٤
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/02/24

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.