جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
آخرین اخبار
اخبار > جهش جدیدی در معادن آهن هرمزگان با انجام سرمایه‌گذاری‌های بزرگ رقم خورده است/پروژه‌های معدنی بخش فین از پیشرفت خوبی برخوردار هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٩٧
تاریخ:جمعه ١٠ بهمن ١٣٩٩

دکتر همتی پس از بازدید از پروژه‌های سرمایه‌گذاری در معادن بخش فین:
جهش جدیدی در معادن آهن هرمزگان با انجام سرمایه‌گذاری‌های بزرگ رقم خورده است/پروژه‌های معدنی بخش فین از پیشرفت خوبی برخوردار هستند

استاندار هرمزگان گفت: در حوزه معادن آهن هرمزگان با انجام سرمایه‌گذاری‌های بزرگ، جهش جدیدی صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از بازدید از پروژه‌های سرمایه‌گذاری در معادن بخش فین شهرستان بندرعباس با بیان اینکه در پهنه های معدنی هرمزگان سرمایه‌گذاری‌های خوبی صورت گرفته است، عنوان کرد: از جمله این سرمایه گذاری ها احداث کارخانه کنسانتره است که در منطقه رضوان بخش فین، سرمایه گذاری هزار میلیارد تومانی برای احداث این کارخانه صورت گرفته و در حال حاضر ۹۵ درصد پیشرفت دارد و امیدواریم تا اسفند‌ماه سال جاری خط تولید آن آماده افتتاح و راه‌اندازی شود.
 
وی ادامه داد: این مجموعه توانسته برای ۳۰۰ نفر ایجاد اشتغال کند که ۱۷۰ نفر از آنها نیروهای بومی بخش فین هستند.
 
استاندار هرمزگان سرمایه گذاری ها در معادن بخش فین را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: این پروژه ها از پیشرفت خوبی برخوردار هستند و مردم بخش فین نیز در اجرای آنها همکاری مناسبی داشته‌اند، همچنین سرمایه‌گذاران پروژه‌های معدنی کمک های اجتماعی خوبی در بخش فین انجام داده اند و با بهره برداری از این پروژه ها، ایفای نقش اجتماعی سرمایه‌گذاران در منطقه بسیار بیشتر خواهد شد.
 
وی به ورود بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در حوزه معادن هماتیت در استان هرمزگان اشاره کرد و گفت: این سرمایه‌گذاری‌ها در راستای تکمیل چرخه فولادسازی در استان صورت گرفته است.
 
همتی تصریح کرد: در حوزه معادن آهن هرمزگان با انجام سرمایه‌گذاری‌های بزرگ، جهش جدیدی صورت گرفته و علاوه بر این در بخش فین، مجموعه مادکوش نیز بر روی معدن دیگر سرمایه‌گذاری انجام خواهد داد.

شماره خبر : ٢٣٨٩٧
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/02/24

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.