شنبه ٠٤ تير ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > اجرای پروژه انتقال پساب تصفیه شده به صنایع غرب بندرعباس تسریع شود/اقدامات مناسب برای کاهش بوی نامطبوع فاضلاب در شهر بندرعباس صورت گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٩٤٧٦
تاریخ:چهارشنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠١

استاندار هرمزگان در جلسه بررسی آخرین وضعیت طرح انتقال پساب تصفیه شده به صنایع غرب بندرعباس مطرح کرد:
اجرای پروژه انتقال پساب تصفیه شده به صنایع غرب بندرعباس تسریع شود/اقدامات مناسب برای کاهش بوی نامطبوع فاضلاب در شهر بندرعباس صورت گیرد

استاندار هرمزگان با تاکید بر تسریع در اجرای طرح انتقال پساب تصفیه شده فاضلاب شهر بندرعباس به صنایع غرب بندرعباس، گفت: اقدامات مناسب برای کاهش بوی نامطبوع فاضلاب در شهر بندرعباس انجام شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه انتقال پساب تصفیه شده فاضلاب شهر بندرعباس به صنایع غرب بندرعباس، به ریاست مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان برگزار شد.
 
در این جلسه دستگاه‌های مرتبط با این طرح، گزارش خود از آخرین اقدامات صورت گرفته برای تکمیل این پروژه را تشریح و موانع و مشکلات موجود را مطرح کردند.
 
در این جلسه در خصوص نحوه دریافت و تخصیص اعتبارات به طرح انتقال پساب تصفیه شده به صنایع غرب بندرعباس نیز تصمیم گیری شد و همچنین پروژه برقرسانی به این طرح دیگر مبحث مهم مطرح شده بود.
 
استاندار هرمزگان در این جلسه با تاکید بر تسریع روند فرآیند اجرای طرح انتقال پساب تصفیه شده به صنایع غرب بندرعباس، گفت: این طرح یکی از مهم‌ترین طرح‌های استان است که بایستی به سرعت به سرانجام برسد.
 
وی افزود: یکی از معضلاتی که در شهر بندرعباس وجود دارد مسئله بوی نامطبوع فاضلاب است که مردم و گردشگران از آن رنج می‌برند.
 
مهندس دوستی گفت: باید برای حل این معضل اقداماتی که سریع به نتیجه برسد از سوی دستگاه‌های ذیربط انجام و شاهد کاهش و از بین رفتن این بوی بد در شهر بندرعباس باشیم.

شماره خبر : ٢٩٤٧٦
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/04/04
بازدید امروز: 1104 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 8944318 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 11