شنبه ٠٤ تير ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > هرمزگان آمادگی هرگونه همکاری در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و تجاری با جمهوری بلاروس را دارد/تاکید سفیر جمهوری بلاروس بر توسعه مناسبات تجاری در قالب کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و بلاروس


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٩٤٢٢
تاریخ:يکشنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠١

استاندار هرمزگان در دیدار با سفیر جمهوری بلاروس در جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد:
هرمزگان آمادگی هرگونه همکاری در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و تجاری با جمهوری بلاروس را دارد/تاکید سفیر جمهوری بلاروس بر توسعه مناسبات تجاری در قالب کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و بلاروس

استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان آمادگی هرگونه همکاری در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و تجاری با جمهوری بلاروس را دارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در دیدار با دیمیتری کولتسوف سفیر جمهوری بلاروس در جمهوری اسلامی ایران، نسبت به افزایش همکاری‌ها در زمینه های مختلف اقتصادی اعلام آمادگی کرد.
 
استاندار هرمزگان در این دیدار ضمن تشریح موقعیت هرمزگان به عنوان یک استان مهم و اقتصادی در ایران، گفت: هرمزگان آمادگی هرگونه همکاری در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و تجاری با جمهوری بلاروس را دارد.
 
وی افزود: ما خواهان توسعه روابط در تمامی حوزه‌ها هستیم و تلاش خواهیم کرد سطح روابط اقتصادی و فرهنگی را توسعه دهیم.
 
دیمیتری کولتسوف سفیر جمهوری بلاروس در جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار، با تاکید بر توسعه مناسبات منطقه‌ای و تجاری، خواستار توسعه همکاری‌های دو کشور در قالب کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی شد و اظهار کرد: توسعه روابط منطقه‌ای و رشد مناسبات تجاری از اهمیت خاصی برای ما برخوردار است.
 
کولتسوف در خصوص مباحث نشست‌های آتی کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بلاروس نیز با استاندار هرمزگان گفت‌وگو کرد.
 
در پایان این دیدار استاندار هرمزگان، لوح «نخل زرین» اثر تولیدی یکی از هنرمندان دارای معلولیت هرمزگانی را به سفیر جمهوری بلاروس اهدا کرد.

شماره خبر : ٢٩٤٢٢
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/04/04
بازدید امروز: 1131 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 8944345 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 4