شنبه ٠٤ تير ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > مردم شریف استان هرمزگان در نظارت و پیگیری مستمر اجرای مصوبات سفرهای استاندار و مدیران استان به بخش‌های مختلف استان هرمزگان کمک و همکاری نمایند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٩٤٠٠
تاریخ:شنبه ١٧ ارديبهشت ١٤٠١

استاندار هرمزگان در بیانیه‌ای خواستار شد؛
مردم شریف استان هرمزگان در نظارت و پیگیری مستمر اجرای مصوبات سفرهای استاندار و مدیران استان به بخش‌های مختلف استان هرمزگان کمک و همکاری نمایند

استاندار هرمزگان در بیانیه‌ای، خواستار کمک و همکاری مردم شریف استان هرمزگان در راستای نظارت و پیگیری اجرای مصوبات سفرهای استاندار و مدیران استان به بخش‌های مختلف استان هرمزگان شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، متن بیانیه مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان به شرح ذیل است؛
 
بسمه تعالی
 
مردم شریف استان هرمزگان
سلام علیکم؛
 
با احترام، در راستای حرکت به سمت استانی در شان شما مردم بزرگوار از ابتدای امسال به همراه معاونین و مدیران كل دستگاه‌های اجرایی، برنامه سفر به بخش های مختلف استان را در دستور کار قرار دادم و در دور جدید چهار سفر به بخش های مختلف داشتیم که در هر کدام از این سفرها، پروژه های معطل مانده و موارد مهم عمرانی و پروژه های رشد، مورد تصویب و پیگیری قرار گرفته است.
 
از آنجایی که معتقدم اجرایی شدن هر یک از این برنامه های مهم نیازمند پیگیری و نظارت همگانی است، این مصوبات در جهت آگاهی مردم در اختیار افکار عمومی قرار خواهد گرفت.
 
استانداری هرمزگان در نظر دارد تا با ایجاد بستر نظارت مردم بر خود در جهت رشد و توسعه بخش های مختلف گام بردارد. قطعا افکار عمومی، رسانه ها و خبرنگاران به عنوان چشم بینای جامعه بهترین دیدبان توسعه استان هرمزگان خواهند بود.
 
تحقق توسعه متوازن و اجتماعی بر خلاف توسعه آمرانه، منوط به دخيل نمودن طبقات مختلف اجتماعی در طرح ریزی، اجرا و پایش عملکرد برنامه ها و مصوبه های عمرانی، صنعتی، اجتماعی و اقتصادی است. از افکار عمومی درخواست دارم تا با پیگیری مستمر از اینجانب، ادارات کل متولی و مجری این برنامه ها، در مسیر تحقق هر چه بهتر و سریع تر این اهداف ما را یاری نمایند.
 
آگاهی مردم از طرح هایی که صاحبان و منتفع شدگان اصلی آن هستند می تواند به تعمیق هر چه بیشتر گفتگو پیرامون آینده استان هرمزگان کمک نماید و امیدوارم که به همت تمام شهروندان عزیز شاهد روزهای بهاری برای دروازه پیشرفت ایران عزیز باشیم.
 
مهدی دوستی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٩٤٠٠
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/04/04
بازدید امروز: 1430 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 8944644 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 8