شنبه ٠٤ تير ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > دستگاه‌های اجرایی باید به رشد جذب و تسهیل فرآیندهای سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان به عنوان اولویتی مهم کمک کنند/لزوم هدایت سرمایه ها به سمت مولدسازی و تولید در راستای کمک به رشد اقتصادی و اشتغال‌زایی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٨٠٤١
تاریخ:سه شنبه ٢٨ دی ١٤٠٠

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
دستگاه‌های اجرایی باید به رشد جذب و تسهیل فرآیندهای سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان به عنوان اولویتی مهم کمک کنند/لزوم هدایت سرمایه ها به سمت مولدسازی و تولید در راستای کمک به رشد اقتصادی و اشتغال‌زایی

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: همه دستگاه‌های اجرایی وظیفه دارند به رشد جذب سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان، کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علی فیروزی در جلسه بررسی و شناسایی پهنه های سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان با اشاره به اهمیت و ضرورت جذب سرمایه‌گذاری، عنوان کرد: هدایت سرمایه ها به سمت مولدسازی و تولید، کمک بسیاری به رشد اقتصادی و اشتغال‌زایی خواهد داشت.
 
وی ادامه داد: همه دستگاه‌های اجرایی وظیفه دارند به رشد جذب سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان، کمک کنند و این امر موضوعی بسیار مهم و دارای اولویت است.
 
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: فرآیندهای سرمایه‌گذاری باید تسهیل شود تا سرمایه‌ ها به شکل مناسب به سمت مولدسازی هدایت شوند.
 
فیروزی تصریح کرد: مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان هرمزگان، محور اقدامات در این زمینه در استان جهت جذب و تسهیل فرآیندهای سرمایه‌گذاری است و همه دستگاه‌های اجرایی باید در این راستا به این مجموعه کمک کنند.

شماره خبر : ٢٨٠٤١
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/04/04
بازدید امروز: 1390 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 8944604 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 4