شنبه ٠٦ آذر ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > کارمندان، انسان های شایسته ای هستند که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است/صداقت، وجدان کاری و تکریم ارباب رجوع از ویژگی‌های بارز یک کارمند نمونه است/تلاش قشر شریف کارمند در همه نهادها و به خصوص در مجموعه های دولتی، زمینه ‌ساز رشد شاخص های پیشرفت کشور است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٤٠٠
تاریخ:دوشنبه ٢٩ شهريور ١٤٠٠

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در آيين تجلیل از کارمندان نمونه استانداری هرمزگان:
کارمندان، انسان های شایسته ای هستند که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است/صداقت، وجدان کاری و تکریم ارباب رجوع از ویژگی‌های بارز یک کارمند نمونه است/تلاش قشر شریف کارمند در همه نهادها و به خصوص در مجموعه های دولتی، زمینه ‌ساز رشد شاخص های پیشرفت کشور است

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: کارمندان، انسان های شایسته ای هستند که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در آيين تجلیل از کارمندان نمونه استانداری هرمزگان، عنوان كرد: کارمندان، انسان های شایسته ای هستند که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است، آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.
 
وی ادامه داد: موفقیت دستگاه های اجرایی وابسته به تلاش همه کارمندان است، تا همیشه در فکر کار و خدمت بی منت باشند و موجب رضایت مردم شوند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با بیان اینکه بدون شک تمام کارکنان استانداری هرمزگان، کارمندان نمونه هستند، افزود: بدون تردید تلاش کارمندان، این قشر شریف در همه نهادها و به خصوص در مجموعه های دولتی، زمینه ‌ساز رشد شاخص های پیشرفت کشور است و امیدوارم همه بتوانند برای آبادانی کشورمان  بیش از پیش مفید باشند.
 
شیبانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان استانداری و  فرمانداری های تابعه، تصریح کرد: کارمندان در دوران کاری در مجموعه های اداری خود، قدر فرصت به وجود آمده در راستای خدمت رسانی بی منت به مردم را بیش از پیش بدانند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان  با بیان اینکه باید تلاش کرد تا در دوران خدمت به مردم نامی نیک از ما در جامعه بماند، خاطرنشان کرد: صداقت، وجدان کاری و تکریم ارباب رجوع از ویژگی‌های بارز یک کارمند نمونه است و کارمندان قشری هستند که با تعهد و وجدان کاری در راه خدمت به هم‌وطنان خود گام برداشته و تلاش می‌کنند.
 
در این آيين که با رعایت پروتکل های بهداشتی، طی جلسات  جداگانه ای با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان و مدیرکل امور اداری و مالی استانداری هرمزگان برگزار شد، از کارمندان نمونه استانداری با اهدای لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.
 
همچنین کارمندان نمونه، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند و از نگاه و توجه ویژه معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان به کارمندان تشکر کردند.

شماره خبر : ٢٦٤٠٠
انتهای پیام.


خروج