شنبه ٠٦ آذر ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > کارکنان اورژانس و فوریت های پزشکی پیشگامان عرصه سلامت هستند/زحمات کارکنان اورژانس و فوریت های پزشکی در دوران شیوع کرونا قابل تقدیر است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٣٥٢
تاریخ:جمعه ٢٦ شهريور ١٤٠٠

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان:
کارکنان اورژانس و فوریت های پزشکی پیشگامان عرصه سلامت هستند/زحمات کارکنان اورژانس و فوریت های پزشکی در دوران شیوع کرونا قابل تقدیر است

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان گفت: کارکنان اورژانس و فوریت های پزشکی پیشگامان عرصه سلامت هستند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، حسین امیر تیموری در نشست با رئیس و کارکنان اورژانس و فوریت های پزشکی استان هرمزگان به مناسبت ۲۶ شهریور سالروز تشکیل اورژانس با اشاره به تلاش های شبانه روزی پرسنل اورژانس و فوریت های پزشکی، عنوان کرد: کارکنان اورژانس و فوریت های پزشکی پیشگامان عرصه سلامت هستند که با ایثار و از خودگذشتگی در حال خدمت رسانی به آحاد مردم هستند.
 
وی افزود: پرسنل اورژانس و فوریت های پزشکی در شرایط بحرانی ۱۹ ماه اخیر شیوع ویروس کرونا برای کاهش مشکلات مردم شبانه روز در صحنه بودند که قابل تقدیر است.
 
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: تلاش های مجموعه کارکنان اورژانس و فوریت های پزشکی بر کسی پوشیده نیست و با اقدامات به موقع این عزیزان است که افراد بسیاری در مواقع بروز خطر و سانحه از مرگ نجات می یابند.
 
در پایان این دیدار با اهدا لوحی از تلاش های مجموعه کارکنان اورژانس و فوریت های پزشکی استان هرمزگان از سوی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان تقدیر به عمل آمد.
 

شماره خبر : ٢٦٣٥٢
انتهای پیام.


خروج