جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > طرح تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و نسخه نویسی الکترونیکی و حذف دفترچه بیمه سلامت از اردیبهشت ماه در هرمزگان عملیاتی می‌شود/ضرورت اطلاع رسانی دقیق از روند اجرای طرح برای آگاهی مردم


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٥٨٢
تاریخ:چهارشنبه ١٨ فروردين ١٤٠٠

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
طرح تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و نسخه نویسی الکترونیکی و حذف دفترچه بیمه سلامت از اردیبهشت ماه در هرمزگان عملیاتی می‌شود/ضرورت اطلاع رسانی دقیق از روند اجرای طرح برای آگاهی مردم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: طرح تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و نسخه نویسی الکترونیکی و حذف دفترچه بیمه سلامت از اردیبهشت ماه در هرمزگان عملیاتی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در نشست هماهنگی راه اندازی پرونده الکترونیک سلامت و نسخه نویسی الکترونیکی و حذف دفترچه بیمه سلامت، با اشاره به اهمیت طرح، عنوان کرد: طرح تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و نسخه نویسی الکترونیکی محاسن بسیار خوبی در پی دارد که ضروری است برای مردم این مهم اطلاع رسانی شود.
 
وی در همین خصوص افزود: اطلاع رسانی دقیقی از روند اجرای طرح تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و نسخه نویسی الکترونیکی و حذف دفترچه های بیمه سلامت از طریق رسانه ها از جمله صدا وسیما و خبرگزاری ها صورت گیرد تا مردم آمادگی کامل برای اجرای طرح را داشته باشند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: تشکیل پرونده الکترونیک سلامت باعث ثبت اطلاعات مربوط به بیماران و تشکیل بانک اطلاعاتی دقیقی در زمینه سلامت افراد می شود و به سهولت در کمترین زمان پزشکان به اطلاعات درمانی افراد دسترسی پیدا می کنند و روند درمان آنها را سرعت می بخشد.
 
رئوفی گفت: تقویت زیرساخت های ارتباطی استان برای جلوگیری از ایجاد هرگونه خلل در روند اجرای طرح تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و نسخه نویسی الکترونیکی ضروری است.
 
وی تصریح کرد: طرح تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و نسخه نویسی الکترونیکی و حذف دفترچه بیمه سلامت از اردیبهشت ماه در هرمزگان آغاز و پس از اجرای طرح مردم با کد ملی خود خدمات درمانی را در مراکز درمانی دریافت می کنند.

شماره خبر : ٢٤٥٨٢
انتهای پیام.


خروج