جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیشرفت های شگرف علمی کشور مرهون تلاش شبانه‌روزی نخبگان است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٥٨١
تاریخ:چهارشنبه ١٨ فروردين ١٤٠٠

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
پیشرفت های شگرف علمی کشور مرهون تلاش شبانه‌روزی نخبگان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: موفقیت های گسترده علمی کشور حاصل تلاش شبانه‌روزی نخبگان و پژوهشگران در بخش های مختلف است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در آئین رونمایی از ثبت اختراع آشکار ساز هسته ای فوق حساس در بندرعباس، با اشاره به پیشرفت های شگرف علمی کشور، عنوان کرد: موفقیت های گسترده علمی کشور حاصل تلاش شبانه‌روزی نخبگان و پژوهشگران در بخش های مختلف است.
 
وی در همین خصوص افزود: موفقیت های نظامی کشور به ویژه در زمینه موشکی حاصل تحمیل جنگ نابرابر تحمیلی و تحریم های ظالمانه  دشمنان است که جوانان ما را بر آن داشت که کشور را در این بخش های مهم نظامی از بیگانگان بی نیاز کنند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: اگر نخبگان در بخش های مختلف در حوزه تخصصی خود متمرکز شوند خروجی اقدامات تخصصی آنها برای جامعه ملموس تر خواهد شد.
 
رئوفی گفت: در عصر کنونی کارهای پژوهشی و نوآورانه حرف اول را در زمینه های علمی می زند و  بها دادن به علم و کارهای پژوهشی در بخش های مختلف زمینه ساز رشد و توسعه کشور خواهد شد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در همین خصوص افزود: موفقیت ها در حوزه مدیریت کرونا در کشور حاصل تلاش کادر درمان و همراهی خوب مردم است و در هرمزگان این همراهی و همدلی مردم با مسئولان بی نظیر بوده است که نشان دهنده فرهنگ بالای مردم استان است.

شماره خبر : ٢٤٥٨١
انتهای پیام.


خروج