سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > افراد توانمند و علاقه مند برای حضور در عرصه مهم انتخابات شورای اسلامی روستاها تشویق شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٥٥١
تاریخ:يکشنبه ١٥ فروردين ١٤٠٠

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
افراد توانمند و علاقه مند برای حضور در عرصه مهم انتخابات شورای اسلامی روستاها تشویق شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: فرمانداران و بخشداران با اطلاع رسانی مناسب افراد توانمند و علاقه مند به ویژه جوانان را برای حضور در عرصه مهم انتخابات شورای اسلامی روستاها ترغیب و تشویق کنند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر علی رئوفی در سومین جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد انتخابات استان هرمزگان با حضور روسای کمیته ها و فرمانداران، با اشاره به نام گذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری، عنوان کرد: نام گذاری سال ۱۴۰۰ با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، از سوی مقام معظم رهبری نشان دهنده اهمیت ویژه تولید برای کشور است و ضروری است فرمانداران شهرستان های استان برای تحقق این شعار مهم در کنار برگزاری انتخابات و مدیریت کرونا، کار و تلاش جهادی کنند.
 
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان افزود: با تلاش فرمانداران، بخشداران و عوامل اجرایی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها، این مهم طبق برنامه ریزی ها با کمترین مشکل در حال انجام است که قابل تقدیر است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: اعضای ستاد انتخابات به عنوان مجریان برگزاری انتخابات اجرای دقیق قانون را دنبال کنند و در روند ثبت نام خدشه ای به داوطلب یا کاندیدایی وارد نشود.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: فرمانداران و بخشداران با اطلاع رسانی مناسب افراد توانمند و علاقه مند به ویژه جوانان را برای حضور در عرصه مهم انتخابات شورای اسلامی روستاها ترغیب و تشویق کنند.
 
وی در همین خصوص افزود: انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاها فرصت مناسب برای افرادی است که علاقه مند هستند توانایی های خود را در عرصه اجرایی به منصه ظهور برسانند.
 
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان تصریح کرد: افراد مطالبه گر و فعال اجتماعی که دغدغه خدمت به مردم را دارند برای تحقق مطالبات وارد عرصه مهم شوراها شوند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: انتخابات پیش رو مهمترین انتخابات  بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی با توجه به فشارهای همه جانبه دشمنان و مشکلات اقتصادی است و مسئولیت فرمانداران برای تشویق و ترغیب مردم برای حضور پر رنگ در این عرصه دو چندان است.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: هرمزگان در تشکیل هیات های اجرایی انتخابات و ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهرها، جزو استان های برتر کشور بود و امیدواریم با تلاش اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان ها استان در ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستاها نیز جزو استان های پیشرو کشور باشد.
 
وی با اشاره به مصوبات جدید ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا برای مدیریت این بیماری، تصریح کرد: فرمانداران با توجه به تغییر رنگ بندی ها و اعمال محدودیت های جدید تحقق مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا را به صورت مستمر پیگیری و دنبال کنند.

شماره خبر : ٢٤٥٥١
انتهای پیام.


خروج