سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به صورت ویژه پیگیری شود/تفاهم نامه های اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران در صنایع غرب بندرعباس عملیاتی شود/تسهیلات خود اشتغالی برای اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران اعطا می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٢٦٧
تاریخ:سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به صورت ویژه پیگیری شود/تفاهم نامه های اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران در صنایع غرب بندرعباس عملیاتی شود/تسهیلات خود اشتغالی برای اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران اعطا می‌شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و آزادگان به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی به صورت ویژه پیگیری شود و این مهم سیره عملی مولای متقیان حضرت علی علیه السلام بوده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه شورای هماهنگی و نظارت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان هرمزگان، با اشاره به اهمیت اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران، عنوان کرد: برگزاری کلاس های آموزشی در بدو خدمت ویژه فرزندان شهدا و ایثارگران با هدف توانمند سازی آنها پیگیری و دنبال شود.
 
وی افزود: تمامی سهمیه های استخدامی که از سوی دستگاه های اجرایی ویژه فرزندان شهدا و ایثارگران اختصاص می یابد، ضروری است با برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی به صورت کامل جذب شود.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه‌ به محدودیت دستگاه های اجرایی در جذب نیروی انسانی و لزوم چابک سازی دولت، از ظرفیت های دیگری نظیر تسهیلات خود اشتغالی برای اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران در دستور کار قرار دارد.
 
رئوفی در همین خصوص اظهار داشت: ارائه آموزش های فنی و حرفه ای، مهارت آموزی و کارآفرینی کمک شایانی به بهبود اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران می کند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به مشاوره های ارائه شده به فرزندان شهدا و ایثارگران در زمینه اشتغال، تصریح کرد: خروجی مشاوره های ارائه شده به فرزندان شهدا و ایثارگران در زمینه اشتغال آنها از اهمیت بسزایی برخوردار است.
 
وی با اشاره به تفاهم نامه هایی که با صنایع غرب بندرعباس برای اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران منعقد شده است، افزود: عملیاتی شدن تفاهم نامه های انعقاد شده با صنایع غرب بندرعباس در زمینه اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان پیگیری شود و موانع عملیاتی شدن آنها به کارگروه جهت تصمیم گیری با حضور مدیران صنایع ارائه شود.
 
رئوفی با تاکید بر تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، تصریح کرد: تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و آزادگان به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی به صورت ویژه پیگیری شود و این مهم سیره عملی مولای متقیان حضرت علی علیه السلام بوده است.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: خروجی جلسات و انجام کار برای مردم که ملموس باشد از اهمیت بسزایی برخوردار است.

شماره خبر : ٢٤٢٦٧
انتهای پیام.


خروج