سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت امام علی "علیه السلام" و روز پدر


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٢٣٧
تاریخ:پنج شنبه ٧ اسفند ١٣٩٩


پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت امام علی "علیه السلام" و روز پدر

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت امیرالمؤمنین، مولی الموحدین، مولای متقیان حضرت امام علی "علیه السلام" و روز پدر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
فرارسیدن سیزدهم رجب خجسته سالروز ولادت با سعادت مولود کعبه، نخستین اختر تابناک امامت و ولایت، امیرالمؤمنین، مولی الموحدین، مولای متقیان حضرت امام علی "علیه السلام" و روز پدر را به ملت ایران اسلامی به ویژه مردم شریف استان هرمزگان و همه پدران بزرگوار این سرزمین تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
 
حضرت امام علی(ع) اسوه جوانمردی و عدالت است و سیره این امام همام سرشار از آموزه‌های نورانی برای بشریت است که با تاسی از این آموزه ها می ‌توان راه سعادت و رستگاری را پیمود و با مطالعه سخنان و احادیث گهر بار ایشان باید این آموزه‌ها را در زندگی خود جاری کنیم.
 
امیرالمؤمنین الگوی بی نظیری از خدمت صادقانه به مردم و برقراری عدالت در جامعه توسط یک حکومت اسلامی در سراسر قلمروی اسلام را به منصه ظهور رساند و هرکس امروز در جامعه اسلامی مسئولیتی بر عهده دارد باید این موارد را که در کتاب نهج البلاغه انعکاس یافته است، سرلوحه کار خود قرار دهد.
 
امیدوارم در این ایام معنوی ماه رجب دعاها و عبادت های همه مسلمین به ویژه ملت مسلمان ایران اسلامی مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد و شاهد سلامتی و سرافرازی این مردم شریف به ویژه پدران بزرگوار باشیم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٤٢٣٧
انتهای پیام.


خروج