دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٠٧٠
تاریخ:چهارشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٩


پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای بزرگوار، فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، آحاد ملت شریف ایران اسلامی و مردم مومن و انقلابی استان هرمزگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
یوم الله ۲۲ بهمن روزی ماندگار و شکوهمند در تاریخ سرزمین ایران است که در آن ملت سرافراز ایران به حکومت طاغوت پایان داد و در تحولی بزرگ مقدمات برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم ساخت.
 
بیست و دوم بهمن ماه روز نمایش اقتدار ملت ایران است و پیروزی انقلاب اسلامی ایران در این روز تاریخی با رشادت، فداکاری و نثار خون هزاران شهید گلگون کفن و پیروی مردم از بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) به دست آمد.
 
۲۲ بهمن روز جشن ملی همه ایرانیان محسوب می‌شود و هر ساله با گرامیداشت این روز، قدر نعمت انقلاب را که استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای ما به ارمغان آورد، بیشتر می دانیم.
 
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای بزرگوار، فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، آحاد ملت شریف ایران اسلامی و مردم مومن و انقلابی استان هرمزگان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم ملت ایران اسلامی که در طول ۴۲ سال گذشته با اقتدار و صلابت در راه پرافتخار انقلاب اسلامی گام برداشته است، همچنان محکم و استوار مسیر پیشرفت و تعالی را ادامه دهد.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٤٠٧٠
انتهای پیام.


خروج