سه شنبه ٠٥ مرداد ١٤٠٠
آخرین اخبار
فاز نخست ابرپروژه راهبردی انتقال نفت از گوره به جاسک و پایانه صادرات نفت در سواحل مکران در شرق هرمزگان با دستور رئيس جمهور افتتاح شد/استاندار هرمزگان: اجرای ابرپروژه انتقال نفت از گوره به جاسک و پایانه صادرات نفت در سواحل مکران با تکیه بر توانمندی‌های داخلی و مبتنی بر اقتصاد مقاومتی، در تاریخ صنعت نفت ایران یک تحول بسیار بزرگ رقم زد/با اجرای این پروژه یک زیرساخت بزرگ و مهم برای سواحل مکران ایجاد شد/در مجموع پنج پروژه بزرگ در سواحل مکران در شرق هرمزگان، ایجاد شده و این منطقه را در مدار توسعه پرشتاب قرار گرفته است/سواحل مکران در شرق هرمزگان از مناطق مهم و تاثیرگذار در اقتصاد ملی و تولید و صادرات کشورمان خواهد بود
ظرفیت های بیمارستانی در هرمزگان به دلیل وضعیت قرمز و حاد شیوع کرونا اشباع شده است/هرگونه ورود به هرمزگان و تردد بین شهرهای استان تا اطلاع ثانوی ممنوع است/ممنوعیت فعالیت مشاغل دو، سه و چهار تا اطلاع ثانوی در هرمزگان/تردد به جزایر هرمزگان ممنوع است/ضرورت رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی و عدم شرکت در هرگونه تجمعات در هرمزگان/عبور هرمزگان از شرایط فوق بحرانی شیوع کرونا نیازمند همکاری خوب مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی است/واکسیناسیون افراد ۵۰ ساله به بالا در هرمزگان در حال انجام است
اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از پروژه های عمران شهری در جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٥٣٨٠
تاریخ:جمعه ٢١ خرداد ١٤٠٠


بازدید استاندار هرمزگان از پروژه های عمران شهری در جاسک

استاندار هرمزگان از پروژه های عمران شهری در شهرستان جاسک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در بازدید از پروژه های عمران شهری در جاسک با تاکید بر حفظ منابع طبیعی این شهرستان، عنوان: با استفاده از ظرفیت و امکانات نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، بوستان جنگلی ۱۶ هکتاری جاسک می تواند به مرکز تفریحی، گردشگری، ورزشی و فرهنگی مناسبی برای شهروندان و گردشگران از جمله رستوران ، کافی شاپ ، پارک آبی ، رینگ دوچرخه سواری و سایر امکانات تفریحی تبدیل شود.
 
همتی گفت: تعامل مناسب نیروهای نظامی با مجموعه دولت در استان همواره به اقدامات بسیار خوبی در جهت رفاه حال مردم انجامیده است. 
 
وی تاکید کرد: این بوستان باید هر چه سریعتر فعال شود.
 
دکتر همتی استاندار هرمزگان و فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی ولایت شهرستان جاسک از چند پروژه در دست احداث بازدید و در جهت همکاری دوطرفه برای رفع مشکلات آنان تبادل نظر کردند.
 
استاندار هرمزگان همچنین در بازدید از روند اجرایی پارک سنگ سیاه در جاسک، بر اتمام این پروژه تا هفته دولت سال جاری تاکید کرد.
 
استاندار هرمزگان همچنین از مرکز خدمات جامع سلامت سیدمحمدعلی حسینی در شهرستان جاسک بازدید کرد.
 
دکتر همتی در این بازدید ضمن قدردانی از خیران حوزه سلامت، بر بهره گیری از توان این قشر نیک اندیش برای تکمیل برخی تجهیزات مورد نیاز این مرکز تاکید کرد.

شماره خبر : ٢٥٣٨٠
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/05/05

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.