جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
آخرین اخبار
اخبار > پشتیبانی‌ و مانع‌زدایی‌ از فعالیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی با جدیت توسط دستگاه‌های مسئول انجام شود/باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی و کار کنیم که توانمندی بخش خصوصی برای ارتقای تولید و ایجاد اشتغال افزایش یابد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٦٩١
تاریخ:جمعه ٢٧ فروردين ١٤٠٠

دکتر همتی در نشست پشتیبانی و مانع‌زدایی در شرکت بناگستر کرانه تاکید کرد:
پشتیبانی‌ و مانع‌زدایی‌ از فعالیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی با جدیت توسط دستگاه‌های مسئول انجام شود/باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی و کار کنیم که توانمندی بخش خصوصی برای ارتقای تولید و ایجاد اشتغال افزایش یابد

استاندار هرمزگان گفت: دستگاه‌های مسئول باید پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از تولید و فعالیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را با جدیت انجام دهند و ما نیز در مجموعه استانداری و مدیریت عالی استان هرمزگان، حمایت لازم را در این زمینه خواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست پشتیبانی و مانع‌زدایی که در شرکت بناگستر کرانه برگزار شد، عنوان کرد: رونق فعالیت‌های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، موجب افزایش بهره‌وری، ایجاد اشتغال، درآمدزایی و ارزآوری برای کشور می‌شود.
 
وی ادامه داد: دستگاه‌های مسئول باید پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از تولید و فعالیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را با جدیت انجام دهند و ما نیز در مجموعه استانداری و مدیریت عالی استان هرمزگان، حمایت لازم را در این زمینه خواهیم داشت.
 
استاندار هرمزگان افزود: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی و کار کنیم که توانمندی بخش خصوصی برای ارتقای تولید و ایجاد اشتغال، افزایش یابد و این توانمندی، سرمایه ملی برای کشور خواهد بود.
 
همتی تصریح کرد: دولت باید سیاست گذاری و نظارت کند و فعالیت‌های اقتصادی باید به بخش خصوصی، مردمی و تعاونی‌ها سپرده شود.
 
وی گفت: باید با پشتیبانی و مانع‌زدایی، برای بخش خصوصی ایجاد انگیزه کنیم تا فعالیت‌های خود را توسعه دهد.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: ما مدیران باید تصمیمات خوبی اتخاذ کنیم که موجب گشایش در کارها شود.
 
استاندار هرمزگان، عصر جمعه از پروژه های سرمایه گذاری شرکت بناگستر کرانه، بازدید کرد.
 
فاز دوم سوخت رسانی ریلی، تجهیز و بهره برداری فاز تکمیلی اسکله فولاد، تکمیل پروژه دریافت و پردازش مواد زاید حاصل از عملیات کشتی ها و تکمیل پروژه قیر آذرخش از پروژه های در دست احداث این شرکت است.
 
در نشست پشتیبانی و مانع زدایی نیز، مشکلات و درخواست‌های این شرکت شامل اعطای تسهیلات برای تکمیل طرح مخازن و تامین سیمان برای تکمیل طرح ها مورد بررسی قرار گرفت.

شماره خبر : ٢٤٦٩١
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/02/24

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.