جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
آخرین اخبار
اخبار > ثبت نام ۸۲۷۴ داوطلب ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٦٨١
تاریخ:چهارشنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٠

استاندار هرمزگان خبر داد:
ثبت نام ۸۲۷۴ داوطلب ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در استان هرمزگان

استاندار هرمزگان از ثبت نام قطعی و نهایی ۸۲۷۴ نفر داوطلب ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر فریدون همتی عنوان کرد: از این شمار، هفت هزار و ۵۸۶ نفر مرد و ۶۸۷ نفر زن بوده‌اند که تعداد بانوان ثبت نام شده نسبت به دوره قبل، ۴۶ درصد رشد داشته است.
 
وی با اشاره به میزان تحصیلات داوطلبان، ادامه داد: سه نفر دارای مدرک دکتری، ۵۱ نفر طلبه، ۱۷۳ نفر کارشناسی ارشد، هزار و ۲۹۱ نفر کارشناسی، ۵۱۸ نفر کاردانی،  ۱۵۰۹ نفر دیپلم و مابقی نیز کمتر از دیپلم بوده‌اند.
 
استاندار هرمزگان افزود: ۶۱۴۱ نفر به صورت حضوری و ۹۳۴ نفر از طریق دفاتر پيشخوان ثبت نام خود را انجام دادند و ۷۱۲ نفر از طریق نرم افزار دسکتاپ ۴۸۷ نفر از طریق نرم افزار موبایل، ثبت نام خود را انجام دادند.

شماره خبر : ٢٤٦٨١
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/02/24

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.