جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
آخرین اخبار
اخبار > دفاع مقدس یکی از ماندگارترین وقایع تاریخ کشورمان است/لزوم همکاری دستگاه های اجرایی در تدوین دایره المعارف دفاع مقدس استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٦٨٠
تاریخ:چهارشنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٠

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
دفاع مقدس یکی از ماندگارترین وقایع تاریخ کشورمان است/لزوم همکاری دستگاه های اجرایی در تدوین دایره المعارف دفاع مقدس استان هرمزگان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دفاع مقدس یکی از ماندگارترین وقایع تاریخ کشورمان است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان هرمزگان با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان با اشاره به تهیه دایره‌المعارف دفاع مقدس استان هرمزگان، عنوان کرد: دفاع مقدس یکی از ماندگارترین وقایع تاریخی کشور است که در آن حماسه های بسیاری توسط رزمندگان صورت پذیرفت.
 
وی در همین خصوص افزود: رشادت ها و حماسه های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس ضروری است ماندگار شود و به نسل های بعد منتقل شود.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: دستگاه های اجرایی، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان را در تدوین دایره المعارف دفاع مقدس استان حمایت کنند.

شماره خبر : ٢٤٦٨٠
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/02/24

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.