جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
آخرین اخبار
اخبار > دستورات جدیدی جهت سرعت گرفتن روند اجرا و تکمیل پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس صادر شد/فاز اول پروژه بزرگ و کم نظیر بلوار ساحلی شرق بندرعباس با اعتبار و هزینه‌ای بالغ بر هزار میلیارد تومان در حال اجراست/این بلوار علاوه بر ایجاد امکانات دسترسی مردم به سواحل زیبای شرق بندرعباس و مزیت‌های گردشگری، در تامین امنیت این منطقه نیز تاثیر بسیاری دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٦٢١
تاریخ:جمعه ٢٠ فروردين ١٤٠٠

استاندار هرمزگان پس از بازدید از پروژه‌های بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی و بلوار ساحلی شرق بندرعباس:
دستورات جدیدی جهت سرعت گرفتن روند اجرا و تکمیل پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس صادر شد/فاز اول پروژه بزرگ و کم نظیر بلوار ساحلی شرق بندرعباس با اعتبار و هزینه‌ای بالغ بر هزار میلیارد تومان در حال اجراست/این بلوار علاوه بر ایجاد امکانات دسترسی مردم به سواحل زیبای شرق بندرعباس و مزیت‌های گردشگری، در تامین امنیت این منطقه نیز تاثیر بسیاری دارد

استاندار هرمزگان از صدور دستورات جدید جهت سرعت گرفتن روند اجرا و تکمیل پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس، خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از بازدید از پروژه‌های بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی و بلوار ساحلی شرق بندرعباس، عنوان کرد: حجم گسترده‌ای از اقدامات به طور شبانه‌روزی در پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس در حال انجام است. 
 
وی ادامه داد: تمامی تلاش ها در این راستا است که این پروژه مهم و بزرگ، تا پایان تیرماه سال جاری آماده بهره‌برداری شود و در بازدید امروز نیز دستورات جدیدی جهت سرعت گرفتن روند اجرا و تکمیل این بیمارستان صادر شد.
 
استاندار هرمزگان در ادامه با اشاره به بازدید از بلوار ساحلی شرق بندرعباس، افزود: این بلوار به طول ۲۴ کیلومتر، دارای لاین های مختلف تندرو، کندرو، محل دوچرخه سواری، پیاده روی، فضای سبز، نور و در مجموع بلوار متفاوتی در سطح کشور است.
 
همتی تصریح کرد: تمامی تلاش ها در حال انجام است تا فاز اول این بلوار هرچه زودتر به بهره‌برداری برسد و فازهای بعدی آن نیز شامل تکمیل پارک ها و بوستان های همجوار این بلوار است که زمین های آن در حال تخصیص است.
 
وی گفت: چشم انداز بعدی این پروژه احداث جاده ساحلی از بندرعباس تا بندر تیاب شهرستان میناب است که بخشی از آن از تیاب تا حسنلنگی برای سال جاری در دستور کار تخصیص منابع قرار دارد.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: بلوار ساحلی شرق بندرعباس پروژه‌ای بزرگ و کم نظیر است که تنها فاز اول آن با اعتبار و هزینه‌ای بالغ بر هزار میلیارد تومان در حال اجراست.
 
همتی با بیان اینکه این بلوار با یک کار جدید و مبتکرانه موجب دسترسی مردم به سواحل زیبای شرق بندرعباس می‌شود، اظهار داشت: چهار پیمانکار در چهار قطعه این پروژه مشغول کار هستند و منابع و اعتبارات گوناگون برای آن تامین شده است و طی ماه‌های آینده با تخصیص منابع جدید تلاش می‌کنیم این پروژه بزرگ و کم نظیر آماده بهره‌برداری شود.
 
وی اضافه کرد: علاوه بر مزیت‌های گردشگری، اجرای پروژه بلوار ساحلی شرقی بندرعباس موجب تامین امنیت این منطقه می‌شود.
 
استاندار هرمزگان بیان داشت: با توجه به اینکه سواحل شرق بندرعباس از مناطقی بود که قاچاق از طریق آن صورت می گرفت، ایجاد این بلوار با نور و روشنایی مناسب و همچنین دسترسی و تردد مردم و مجموعه فعالیت هایی که در آن صورت خواهد گرفت، موجب برچیده شدن قاچاق از این منطقه می‌شود و هم اکنون نیز در این زمینه تاثیرگذار بوده است و بر این اساس بود که شورای تامین استان نسبت به این موضوع ورود کرد و به شهرداری بندرعباس تکلیف شد که برای اجرای این پروژه اقدام کند.
 
 
 
 
 
 

شماره خبر : ٢٤٦٢١
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/02/24

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.