چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > توافق‌نامه تعیین تکلیف اراضی در اختیار نیروی دریایی ارتش به امضا رسید


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣٢٢٩٢
تاریخ:سه شنبه ٤ بهمن ١٤٠١


توافق‌نامه تعیین تکلیف اراضی در اختیار نیروی دریایی ارتش به امضا رسید

‫ به منظور تعیین تکلیف اراضی در اختیار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تفاهم‌نامه‌ی سه جانبه بین استانداری هرمزگان، اداره کل راه و شهرسازی استان و نداجا به امضا رسید.


به گزارش روابط‌عمومی استانداری هرمزگان، مهدی دوستی استاندار هرمزگان، در این باره اظهارداشت: با پیگیری‌های مستمر انجام شده و با نگاه مساعد امیر دریادار ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش، این تفاهم نامه امضا و اراضی تحت اختیار نیروی دریایی ارتش موسوم به نخل ناخدا به محدوده شهر بندرعباس الحاق شد.
وی تعیین تکلیف اراضی محصور و پیرامونی سایت نخل ناخدا را از توافقات این تفاهم نامه دانست وافزود: طبق این تفاهم نامه بیش از ۹۰ هکتار از ۲۸۰ هکتار اراضی محصور سایت نخل ناخدا که در اختیار نیروی دریایی ارتش است آزادسازی و الحاق می‌شود همچنین بیش از ۱۶۲ هکتار از اراضی غیر محصور و پیرامونی این سایت هم رهاسازي و الحاق خواهد شد‌.
استاندار هرمزگان درخصوص بند دیگر این توافق نامه گفت: رهاسازی و الحاق زمین هایی بعنوان معوض، زمین های آزادسازی شده نداجا در بلوار شهید چمران (جنوبی)، مورد موافقت قرارگرفت. گفتنی است تکالیف طرفین و ضمانت های اجرایی در این توافق نامه روشن شده که پس از دریافت مجوز از ستاد کل نیروهای مسلح و تصویب هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن همچنین ایفای کامل تعهدات استانداری و اداره کل راه و شهرسازی قابلیت اجرایی خواهدداشت.

شماره خبر : ٣٢٢٩٢
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۷۹۱۶۸۱۳۴۹۵
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/11/12
بازدید امروز: 3587 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9646257 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 3