چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور از جزیره هرمز


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣٢٢٤٠
تاریخ:پنج شنبه ٢٩ دی ١٤٠١


بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور از جزیره هرمز

دکتر عباسی معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در جریان سفر یک روزه خود به هرمزگان عصر امروز پنج شنبه با همراهی دکتر کامرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، زارعی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، معاون نشاط اجتماعی و سازماندهی سازمان امور اجتماعی کشور، فرماندار بندرعباس و جمعی دیگر از مدیران کل دستگاه های اجرایی با حضور در جزیره زیبای هرمز از بخش های مختلف این جزیره گردشگر پذیر استان بازدید بعمل آورد.

 
به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان،رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در بدو ورود جزیره هرمز با حضور در محل گلزار شهدای جزیره به مقام شامخ شهدا ادای جزیره احترام نمود. دکتر عباسی در ادامه از بخش های مختلف جزیره هرمز به ویژه زیرساخت های گردشگری جزیره بازدید بعمل آورد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات سرمایه گذاران بخش گردشگری جزیره قرار گرفت.
 معاون وزیر کشور در ادامه از برخی جاذبه های دیدنی جزیره هرمز به همراه هیات همراه بازدید بعمل آورد. رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در پایان سفر به جزیره هرمز با حضور در محل بخشداری جزیره در نشست بررسی مسائل و مشکلات جزیره شرکت کرد و از نزدیک در جریان مشکلات جزیره در بخش های مختلف به ویژه زیرساخت های گردشگری و مسائل فرهنگی هرمز با توضیحات مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط و مسئولان محلی قرار گرفت.
بازدید از نمایشگاه جشنواره اقوام ایرانی طلایه داران خلیج فارس و شرکت در کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان از دیگر برنامه های دکتر عباسی معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در جریان سفر یک روزه به هرمزگان بود.

شماره خبر : ٣٢٢٤٠
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۷۹۱۶۸۱۳۴۹۵
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/11/12
بازدید امروز: 3639 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9646309 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 5