چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > جشنواره وحدت اقوام ایرانی طلایه داران شکوه خلیج فارس در هرمزگان در حال برگزاری است / برپایی نمایشگاه جامعی از سوغات استان های مختلف کشور همزمان با برگزاری جشنواره در بندرعباس


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣٢٢١٥
تاریخ:سه شنبه ٢٧ دی ١٤٠١

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان عنوان کرد:
جشنواره وحدت اقوام ایرانی طلایه داران شکوه خلیج فارس در هرمزگان در حال برگزاری است / برپایی نمایشگاه جامعی از سوغات استان های مختلف کشور همزمان با برگزاری جشنواره در بندرعباس

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، گفت: جشنواره وحدت اقوام ایرانی در استان هرمزگان با عنوان طلایه داران شکوه خلیج فارس با برپایی نمایشگاه همراه با جشنواره موسیقی و هنرنمایی هنرمندان بومی و کشوری در حال برگزاری است.


 به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان؛ دکتر احسان کامرانی در این رابطه گفت: این جشنواره با مشارکت سازمان امور اجتماعی کشور، استانداری هرمزگان، فرمانداری و شهرداری بندرعباس و دستگاه های اجرایی استان در حال برگزاری است.
وی در همین خصوص، افزود: همزمان با برگزاری جشنواره. نمایشگاه جامعی با غرفه های متعددی از صنایع دستی، پوشاک، غذاهای محلی، سوغات و هدایای استان های مختلف برپا شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: در محل نمایشگاه جشنواره برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی با دعوت از هنرمندان نامدار کشور در دستور کار قرار گرفته است.
کامرانی تصریح کرد: جشنواره وحدت اقوام ایرانی در محل زیر پرچم پارک غدیر بندرعباس در بلوار ساحلی بندرعباس در حال برگزاری است.
 وی در همین خصوص، افزود: مردم و گردشگران می توانند هر روزه تا ساعت ۲۲ شب از نمایشگاه جشنواره طلایه داران خلیج فارس و برنامه های متنوع آن بازدید بعمل آورند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: نمایشگاه جشنواره وحدت اقوام ایرانی با عنوان طلایه داران خلیج فارس که از اواخر دیماه در استان برپا شده است تا اوایل بهمن ماه برپا است و مردم استان می توانند از این نمایشگاه بازدید و از بخش های مختلف آن بهره مند گردند.
 شایان ذکر است این جشنواره بصورت پخش زنده از کانال های مختلف شبکه های سراسری تلوزیون و صدا و سیمای مرکز خلیج فارس پخش می شود.

شماره خبر : ٣٢٢١٥
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۷۹۱۶۸۱۳۴۹۵
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/11/12
بازدید امروز: 3438 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9646108 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 2