دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > زیرساخت های برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در شهر بندرعباس ایجاد می‌شود/تعداد شعب اخذ رأی افزایش می‌یابد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٩٦٧
تاریخ:چهارشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٤٠٠

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:
زیرساخت های برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در شهر بندرعباس ایجاد می‌شود/تعداد شعب اخذ رأی افزایش می‌یابد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: زیرساخت های برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در شهر بندرعباس ایجاد می‌شود.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه ستاد انتخابات استان هرمزگان با حضور ویدئو کنفرانسی فرمانداران، با اشاره به اهمیت انتخابات، عنوان کرد: انتخابات پیش رو از اهمیت بسزایی در سطح ملی و بین المللی برخوردار است.
 
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان، تصریح کرد: دشمنان با بسیج امکانات رسانه ای و دامن زدن به شایعات در پی دلسرد کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات هستند که اهداف آنها در عمل با حضور مردم محقق نخواهد شد.
 
رئوفی افزود: ایجاد شور انتخاباتی در جامعه از اهمیت بسزایی برخوردار است و رسالت اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان ها در این زمینه بسیار مهم است.
 
وی خاطرنشان کرد: اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان ها با آمادگی کامل و شبانه روزی برای برگزاری انتخاباتی پرشور در صحنه باشند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، اظهار داشت: زیرساخت های لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیک در شهر بندرعباس مهیا باشد تا این مهم محقق شود.
 
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان، گفت: با توجه شرایط خاص آب و هوایی استان از هم اکنون سیستم های سرمایشی مناسب در محل های برگزاری انتخابات پیش بینی شود.
 
رئوفی افزود: با افزایش شعب های اخذ رای تلاش می شود از ایجاد تجمع جلوگیری شود و مردم در کمترین زمان ممکن رای خود را به صندوق بیاندازند.
 
وی خاطرنشان کرد: مردم هرمزگان با وجود همه مشکلات در روز انتخابات برای دفاع از کیان کشور و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی همچون گذشته در صحنه خواهند بود.

شماره خبر : ٢٤٩٦٧
انتهای پیام.


خروج