دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > تامین سیمان مورد نیاز استان بر صادرات اولویت دارد/مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در حمایت از واحدهای تولیدی آسیب دیده لازم الاجرا است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٩٦٦
تاریخ:چهارشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٤٠٠

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
تامین سیمان مورد نیاز استان بر صادرات اولویت دارد/مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در حمایت از واحدهای تولیدی آسیب دیده لازم الاجرا است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: تامین سیمان مورد نیاز استان بر صادرات اولویت دارد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان، با اشاره به اهمیت تامین سیمان مورد نیاز استان، عنوان کرد: اولویت مهم و اساسی تولیدات کارخانجات سیمان تامین بازار استان است.
 
وی در همین خصوص افزود: کلیه کارخانجات تولید سیمان خارج از هرمزگان که از زیرساخت های بندری هرمزگان اقدام صادرات به بازارهای هدف خود می کنند ملزم هستند بخشی از نیاز بازار هرمزگان را تامین کنند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی ذیربط بر مصرف کنندگان عمده سیمان به ویژه پیمانکاران نظارت کنند تا سیمان توزیعی در محل مورد نظر استفاده شود.
 
حیدری با تاکید بر تامین سیمان شهرستان قشم، تصریح کرد: کارخانه سیمان قشم ملزم به تامین سیمان شهرستان قشم برای جلوگیری از هرگونه کمبود سیمان در این شهرستان است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، با تاکید بر عملیاتی شدن مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، در حمایت از واحد های تولیدی، خاطرنشان کرد: مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا برای کلیه دستگاه های اجرایی برای حمایت از واحدهای تولیدی و خدماتی آسیب دیده از کرونا لازم الاجرا است.
 
حیدری گفت: در شرایط شیوع کرونا دستگاه های اجرایی از واحدهای اقامتی و رفاهی حمایت کنند تا شرایط فعالیت برای این واحدها مهیا شود.
 
وی افزود: بهبود کیفیت خدمات نقش بسزایی در رونق واحد های اقامتی و رفاهی خواهد داشت.

شماره خبر : ٢٤٩٦٦
انتهای پیام.


خروج