دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > زمینه برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در هرمزگان فراهم است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٩٦٥
تاریخ:سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:
زمینه برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در هرمزگان فراهم است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: زمینه برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در هرمزگان فراهم است.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه ستاد انتخابات استان هرمزگان با حضور ویدئو کنفرانسی فرمانداران، با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر، با اشاره به اقدامات برای برگزاری انتخابات در ۲۸ خرداد، عنوان کرد: با تلاش های شبانه روزی اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان ها شرایط برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در هرمزگان مهیا است.
 
وی در همین خصوص، افزود: برگزاری انتخاباتی کاری سنگین است و بیش از یک میلیون نفر در سراسر کشور به عنوان عوامل اجرایی زمینه برگزاری این انتخابات را فراهم می کنند.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: مهمترین رسالت وزارت کشور در شرایط فعلی برگزاری انتخابات سالم، امن، عادلانه و شفاف در کنار برقراری امنیت است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: با توانمندی، تخصصی و تعهدی که اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان ها دارند انتخابات ۲۸ خرداد در هرمزگان بدون دغدغه برگزار خواهد شد.
 
وی خاطرنشان کرد: تعداد تایید صلاحیت شدگان انتخابات شورای اسلامی شهرها در هرمزگان در حال افزایش است و افراد بیشتری وارد کارزار انتخابات شورای اسلامی شهرها خواهند شد.

شماره خبر : ٢٤٩٦٥
انتهای پیام.


خروج