دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > حضور پرشور مردم در انتخابات زمینه ساز افزایش اقتدار ملی ایران اسلامی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٩٦٤
تاریخ:سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
حضور پرشور مردم در انتخابات زمینه ساز افزایش اقتدار ملی ایران اسلامی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان و رئیس ستاد انتخابات استان گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات زمینه ساز افزایش اقتدار ملی ایران اسلامی می‌شود.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه پیشگیری از جرائم انتخاباتی که با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان برگزار شد، با اشاره به اهمیت شفافیت، عنوان کرد: صداقت و شفافیت با مردم از همیت بسزایی برخوردار است و این مهم مورد تاکید ویژه دین مبین اسلام، قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.
 
وی در همین خصوص، افزود: طرح صادقانه مسائل بخش های مختلف با مردم بسیاری از مشکلات را رفع و زمینه ساز کاهش جرائم انتخاباتی خواهد شد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: مردم با وجود همه مشکلات اعم از تحریم، گرانی، تورم، کرونا و... حضور خود در صحنه را برای صیانت از کشور اثبات کرده اند و استقبال گسترده از انتخابات شورای اسلامی روستاها و شهرها مصداق بارز دیگر این همراهی است.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: مردم با وجود همه مشکلات  قطعا در صحنه خواهند بود و وظیفه ما مسئولان است که زمینه حضور هرچه پرشورتر را مهیا کنیم.
 
وی گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات زمینه ساز افزایش اقتدار ملی ایران اسلامی می‌شود.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: شنیدن مطالبات مردم و رفع دغدغه های آنها با پاسخ صادقانه زمینه ساز همراهی بیشتر آنها خواهد شد.

شماره خبر : ٢٤٩٦٤
انتهای پیام.


خروج