دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز جهانی قدس


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٩١١
تاریخ:جمعه ١٧ ارديبهشت ١٤٠٠


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز جهانی قدس

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
حمایت از ملت مظلوم فلسطین در مبارزه با رژیم صهیونیستی و رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیست های غاصب، از آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی به شمار می‌رود و نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس نیز در این راستا با ابتکار ماندگار حضرت امام خمینی(ره) صورت گرفت.
 
ملت ایران اسلامی حامی فلسطین و پرچمدار مبارزه با رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی و محور مقاومت در برابر این رژیم بوده و پای این آرمان الهی خود ایستاده است.
 
قدس نخستین قبله گاه مسلمانان است و در کلام نورانی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نیز از فلسطین به عنوان پاره تن اسلام تعبیر شده که بیانگر اهمیت این سرزمین و به خصوص قدس شریف برای تمامی مسلمین عالم است.
 
جمهوری اسلامی ایران همواره منادی وحدت و انسجام مسلمین و پیشگام دفاع از مردم فلسطین بوده است و روز جهانی قدس که برای آزادی خواهان جهان الهام بخش بوده به سرمنشایی برای وحدت و انسجام مسلمانان در دفاع از قدس شریف تبدیل شده است.
 
وحشی گری رژیم غاصب صهیونیستی در کشتار و به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم فلسطین، هیچ‌گاه فراموش نخواهد شد و قطعا غده سرطانی رژیم صهیونیستی، با همدلی و اتحاد جامعه اسلامی در مبارزه با این رژیم اشغالگر، از صفحه روزگار محو خواهد شد.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، از مردم شریف هرمزگان می‌خواهم با استفاده از امکانات موجود از طریق فضای مجازی، حمایت خود از مردم فلسطین و آرمان رهایی قدس شریف را اعلام می‌کنند تا موجب دلگرمی بیشتر این ملت مظلوم در مبارزه علیه صهیونیست ها شوند و به فضل الهی در آینده نزدیک شاهد نابودی رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی باشیم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٤٩١١
انتهای پیام.


خروج