جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > اقدامات ارزنده همه معلمان شایسته قدردانی است/معلمان به مباحث مربوط به پیشگیری از کرونا ورود کنند/آگاهی بخشی به نوجوانان و جوانان در دستور کار قرار گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٨٦٨
تاریخ:شنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠٠

دکتر همتی در آیین بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از معلمان استان هرمزگان:
اقدامات ارزنده همه معلمان شایسته قدردانی است/معلمان به مباحث مربوط به پیشگیری از کرونا ورود کنند/آگاهی بخشی به نوجوانان و جوانان در دستور کار قرار گیرد

استاندار هرمزگان گفت: روز معلم، روز بزرگداشت همه کسانی است که برای تحقق نظام آموزشی پویا، با نشاط و هدفمند در تلاش هستند و اقدامات ارزنده همه معلمان شایسته قدردانی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از معلمان استان هرمزگان که همزمان با سراسر کشور از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور برگزار شد، عنوان کرد: در این آیین از خدمات شبانه روزی، تلاش بی وقفه و کوشش های آینده ساز جامعه معلمان و فرهنگیان استان تجلیل شد.
 
رئیس شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان افزود: به‌دلیل شرایط کرونایی، تعداد محدودی از معلمان برتر که بر اساس شاخص ها توسط آموزش و پرروش استان انتخاب شده بودند مورد تقدیر قرار گرفتند.
 
استاندار هرمزگان تصریح کرد: کار همه معلمانی که تلاش می‌کنند فرزندان امروز را به گونه ای تعلیم دهند که فردای بهتر، روشن تر و پرافتخارتری برای کشور و فرزندان ایران عزیز رقم بخورد شایسته ستایش و قدردانی است.
 
وی ضمن قدردانی از مدیران آموزش و پرورش، خیران، بخش پشتیبانی و اولیاء دانش آموزان در فراهم کردن زمینه لازم برای وقوع جهش در نظام آموزشی، افزود: 12 اردیبهشت روز بزرگداشت همه کسانی است که برای تحقق نظام آموزشی پویا، با نشاط و هدفمند در تلاش هستند.
 
دکترهمتی همچنین با اشاره به شرایط کرونایی حاکم بر استان، بیان داشت: از معلمان و فرهنگیان انتظارداریم در زمینه افزایش آگاهی و شناخت شهروندان برای بالا بردن سطح رعایت پروتکل های بهداشتی مشارکت کنند.
 
استاندار هرمزگان ادامه داد: به دلیل ارتباط معلمان با طیف وسیعی از افراد، به‌ویژه جوانان، نوجوانان و خانواده های آن ها، اطلاع رسانی فرهنگیان و به تبع آن، افزایش سطح آگاهی دانش آموزان می تواند روند ابتلا و مرگ و میر ناشی از این ویروس در استان را کاهش دهد.
 
در این آیین که به دلیل شیوع کرونا به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، ۱۰ نفر از معلمان برتر توسط استاندار هرمزگان مورد تجلیل قرار گرفتند.

شماره خبر : ٢٤٨٦٨
انتهای پیام.


خروج