جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > شرکت فولاد هرمزگان می تواند به یکی از پایه های فولادی کشور تبدیل شود/شرکت فولاد هرمزگان در اجرای مسئولیت های اجتماعی پیشگام بوده است/تصویب ۳۰ مصوبه عملیاتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برای رفع موانع شرکت فولاد هرمزگان/اجرای مسئولیت های اجتماعی از سوی صنایع مطالبه عمومی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٨٦٦
تاریخ:شنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠٠

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
شرکت فولاد هرمزگان می تواند به یکی از پایه های فولادی کشور تبدیل شود/شرکت فولاد هرمزگان در اجرای مسئولیت های اجتماعی پیشگام بوده است/تصویب ۳۰ مصوبه عملیاتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برای رفع موانع شرکت فولاد هرمزگان/اجرای مسئولیت های اجتماعی از سوی صنایع مطالبه عمومی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: شرکت فولاد هرمزگان می تواند به یکی از پایه های فولادی کشور تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در آئین تکریم و معارفه مدیران عامل سابق و جدید شرکت فولاد هرمزگان، با اشاره به اقدامات برای رونق صنایع در استان، عنوان کرد: رونق واحد های صنعتی در هرمزگان از مهمترین برنامه های دکتر همتی استاندار هرمزگان از ابتدای فعالیت تاکنون بوده است که با دستاوردهای بزرگی همراه بود.
 
وی با تقدیر از تلاش های مدیر عامل سابق فولاد هرمزگان، تصریح کرد: مدیر عامل سابق فولاد هرمزگان با تلاش شبانه روزی و جهادی زمینه رونق این واحد مهم فولادی و صنعتی هرمزگان و کشور را با بهره گیری از همه ظرفیت ها مهیا کرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برای کمک به رونق شرکت فولاد هرمزگان بیش از ۳۰ مصوبه صادر کرد که با عملیاتی شدن آنها بسیاری از مشکلات این واحد مهم فولادی مرتفع شد و مدیرعامل سابق فولاد هرمزگان از ظرفیت کارگروه برای رفع موانع پیش رو به خوبی استفاده کرد.
 
حیدری افزود: شرکت فولاد هرمزگان در زمینه تحقق اهداف صادراتی نقش بسزایی داشت و این شرکت با توجه به ظرفیت های که هرمزگان برخوردار است می تواند به یکی از پایه های فولادی کشور تبدیل شود.
 
وی اظهار داشت: در زمینه صادرات شرکت فولاد هرمزگان با موانعی روبرو بود که استان با اتخاذ تصمیمات عملیاتی این موانع را با همراهی مدیرعامل مرتفع نمود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، با اشاره به مشارکت خوب فولاد هرمزگان در اجرای مسئولیت اجتماعی، گفت: شرکت فولاد هرمزگان در زمینه مبارزه با بیماری کرونا، مدرسه سازی و سایر بخش ها همواره پیشگام بوده و مدیرعامل سابق نقش بسزایی با همراهی هیات مدیره در تحقق این مهم داشتند که جای تقدیر دارد.
 
وی در همین خصوص افزود: با مشارکت فولاد هرمزگان نقطه عطفی در اجرای مسئولیت اجتماعی از سوی صنایع پایه گذاری شد که مطالبه مهم نمایندگان و اقشار مختلف مردم بود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: مدیرعامل جدید شرکت فولاد هرمزگان با قوت برنامه های توسعه و رونق شرکت فولاد هرمزگان را دنبال کند و در زمینه مسئولیت های فعال و پویا باشد و در این مسیر از همه ظرفیت ها بهره گرفته شود.
 
حیدری افزود: اجرای مسئولیت های اجتماعی از سوی صنایع مطالبه عمومی است و ضروری از سوی کلیه واحدهای صنعتی مستقر در استان با قوت تداوم یابد.
 
در پایان این نشست از زحمات فرزاد ارزانی مدیر عامل سابق شرکت فولاد هرمزگان تقدیر بعمل آمد و آقای عطااله معروفخانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت فولاد هرمزگان معرفی شد.

شماره خبر : ٢٤٨٦٦
انتهای پیام.


خروج