جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > سد و تصفیه خانه سرنی در شهرستان میناب یکی از پروژه های شاخص ملی است/دانش و توانمندی دانشمندان ایرانی در سد سرنی تبلور یافته است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٨٤١
تاریخ:پنج شنبه ٩ ارديبهشت ١٤٠٠

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
سد و تصفیه خانه سرنی در شهرستان میناب یکی از پروژه های شاخص ملی است/دانش و توانمندی دانشمندان ایرانی در سد سرنی تبلور یافته است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: سد و تصفیه خانه سرنی در شهرستان میناب یکی از پروژه های شاخص ملی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در آئین افتتاح تصفیه خانه آب سد سرنی در شهرستان میناب از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور، با اشاره به اهمیت این طرح، عنوان کرد: سد و تصفیه خانه سرنی یکی از پروژه های شاخص کشور است که به دست توانمند نخبگان ایرانی بدون اتکا به نیروی انسانی خارجی احداث شده است.
 
وی در همین خصوص افزود: بیش از شصت درصد تجهیزات مورد نیاز ساخت سد و تصفیه خانه سرنی از محل تولیدات داخلی تامین و نصب شده است که امیدواریم طی دو سال آینده کشور در زمینه ساخت قطعات سد سازی با تلاش دانشمندان داخلی کاملا خودکفا شود.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: شهرستان میناب گلستان خلیج فارس و نماد بارز توسعه یک شهر در میان یک رود است و امیدواریم با ایجاد تاسیسات مهار سیلاب ها میناب این شهرستان مهم به دوران سرسبزی و رونق خود به طور کامل بازگردد.

شماره خبر : ٢٤٨٤١
انتهای پیام.


خروج