جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > استان هرمزگان در دولت دوازدهم دوره درخشانی در همه بخش ها داشته است/بزرگترین طرح تولید مسکن کشور با احداث ۱۰ هزار واحد در بندرعباس اجرایی می‌شود/ایجاد رونق همه جانبه در صنایع مرتبط با ساختمان با اجرای این طرح


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٨٣٥
تاریخ:چهارشنبه ٨ ارديبهشت ١٤٠٠

استاندار هرمزگان در مراسم آغاز عملیات اجرایی بزرگترین پروژه تولید مسکن کشور در بندرعباس:
استان هرمزگان در دولت دوازدهم دوره درخشانی در همه بخش ها داشته است/بزرگترین طرح تولید مسکن کشور با احداث ۱۰ هزار واحد در بندرعباس اجرایی می‌شود/ایجاد رونق همه جانبه در صنایع مرتبط با ساختمان با اجرای این طرح

استاندار هرمزگان با بیان اینکه این استان طی چهار سال اخیر دوره درخشانی در همه بخش ها پشت سر گذاشته است، گفت: طرح‌های بسیار بزرگ و مهمی در دولت دوازدهم در استان هرمزگان اجرایی و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در مراسم آغاز عملیات اجرایی بزرگترین پروژه تولید مسکن کشور که با حضور وزیر راه و شهرسازی در بندرعباس برگزار شد، با تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی "علیه السلام" ، عنوان کرد: بزرگترین طرح تولید مسکن کشور شامل ۱۰ هزار واحد مسکونی است که با سرمایه‌گذاری و مشارکت آحاد مختلف مردم احداث می‌شود.
 
وی ادامه داد: این پروژه ۱۴ هزار شغل مستقیم و ۱۰ هزار شغل غیرمستقیم ایجاد می‌کند و صنایع مرتبط با ساختمان را فعال و رونق همه جانبه ای در بندرعباس ایجاد خواهد کرد.
 
استاندار هرمزگان افزود: تمامی موارد مورد نیاز اجرای این پروژه تامین شده و مجوز لازم از سوی شهرداری صادر و همچنین نقشه های آن آماده شده است و پیمانکار نیز در این پروژه مشغول کار است که امیدواریم طبق برنامه ریزی در مدت زمان ۳۸ ماه این طرح بزرگ به بهره‌برداری برسد.
 
همتی با بیان اینکه پروژه های حوزه راه و شهرسازی در هرمزگان به خوبی در حال انجام و پیشرفت است، تصریح کرد: روند احداث راه‌های اصلی، بزرگراه ها و راه های روستایی در هرمزگان به خوبی در حال انجام است و به زودی نیز احداث شهر جدید مکان در شرق هرمزگان آغاز خواهد شد.
 
وی گفت: در حوزه مسکن نیز پروژه های دیگر شامل طرح اقدام ملی ساخت مسکن و همچنین نوسازی بافت فرسوده به موازات یکدیگر و با روند خوب در حال اجرایی شدن است و همچنین می‌توانیم یک شهر جدید نیز در شرق بندرعباس احداث کنیم.
 
استاندار هرمزگان با بیان اینکه این استان طی چهار سال اخیر دوره درخشانی در همه بخش ها پشت سر گذاشته است، خاطرنشان کرد: طرح‌های بسیار بزرگ و مهمی در دولت دوازدهم در استان هرمزگان اجرایی و به بهره برداری رسید و این روند همچنان ادامه دارد که نشان دهنده قابلیت های گسترده این استان است.

شماره خبر : ٢٤٨٣٥
انتهای پیام.


خروج