جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته کارگر


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٧٩٦
تاریخ:يکشنبه ٥ ارديبهشت ١٤٠٠


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته کارگر

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، ضمن تبریک و گرامیداشت فرارسیدن هفته کارگر، از زحمات کارگران پرتلاش به ویژه در استان هرمزگان، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است: 
 
 بسم الله الرحمن الرحیم
 
کارگران بازوان حركت جامعه به سوی رشد، تعالی و شكوفایی می‌باشند و بخش عظیمی از پیشرفت‌های حاصل شده در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر جامعه است و هر جامعه‌ای كه از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند كارگران استفاده بهتری نماید، به توسعه و پیشرفت بیشتری دست خواهد یافت.
 
بی شک یکی از مهمترین رسالت‌های جامعه شریف کارگری که آمیزه‌ای از علم، عمل و پایداری هستند، تلاش بی وقفه به منظور دستیابی به خوداتکائی کشور در شرایط کنونی و رسیدن به دستاورد‌های جامع در زمینه اقتصاد مقاومتی است.
 
کارگرانی که در طول مبارزه ملت ایران با رژیم ستم‌شاهی، دوران هشت سال دفاع مقدس و عرصه‌های مختلف سازندگی، نقش به‌سزایی داشته‌اند و در دست‌یابی به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز سهم عمده‌ای ایفا نموده و امروز نیز در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، کمر همت بسته اند و حتی اکنون که شیوع بیماری منحوس کرونا، فعالیت‌های اقتصادی را تحت تأثیر قرار داده، کارگران اجازه نداده‌اند چرخ تولید متوقف و کشور دچار کمبود شود و این امر نیز اهمیت تلاش‌های این قشر بزرگ و ایثارگری آنان را بیش از پیش به نمایش گذاشته است.
 
رونق فضای کسب و کار، تولید، ایجاد اشتغال پایدار، صیانت از نیروی کار و امنیت شغلی کارگران مسأله مهمی است که دولت و ملت باید همدلانه و همکارانه در کنار یکدیگر برای تحقق این امر تلاش کنند.
 
اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه جهاد اقتصادی، فرارسیدن هفته کارگر را به جامعه پرتلاش کارگری استان هرمزگان که با تلاش شبانه‌روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه‌جانبه را فراهم می‌نمایند، تبریک عرض نموده و امیدوارم در راستای سیاست‌ها و فضای سازنده ایجاد شده با تلاش این سربازان عرصه کار و تلاش، گام‌های بزرگ دیگری در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.
 
فریدون همتی
اســتانـدار هــرمــزگان

شماره خبر : ٢٤٧٩٦
انتهای پیام.


خروج