جمعه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٧٧٢
تاریخ:شنبه ٤ ارديبهشت ١٤٠٠


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته هرمزگان

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، فرارسیدن هفته هرمزگان را به مردم شریف این استان، تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
نامگذاری چهارم تا دهم اردیبهشت ماه به عنوان هفته هرمزگان با تصویب شورای فرهنگ عمومی استان، حرکتی مبتکرانه و هوشمندانه در راستای معرفی فرصت های بالفعل و بالقوه هرمزگان در جهت ساختن آینده‌ای روشن برای این استان است.
 
هرمزگان سرزمین فرصت های بزرگ و استانی سرشار از تنوع، نعمت، ظرفیت‌های بکر و ناشناخته و بستری ویژه برای تحقق آرزوها و ایده های خلاق است و دروازه های این سرزمین بخشنده همیشه بر روی تمام اقوام باز بوده است.
 
هفته هرمزگان بستری فراهم می‌کند که تمام توانمندی‌های استان یکجا و در ابعادی وسیع معرفی شود و در این راستا همه ادارات، تشکل ها، نهادها و دستگاه‌های استان پای کار آمده اند و امسال قدم اول مستحکم برداشته شد که با توجه به محدودیت های بیماری کرونا، تلاش و جدیت همه بخش ها قابل تقدیر است.
 
هرمزگان مستحق آن است که در ابعاد و گستره ملی و بین‌المللی معرفی شود و هفته هرمزگان زمان مناسبی برای نشر فرهنگ، هنر، آیین ها، رسوم، باورها و استعدادهای گردشگری، سرمایه ای، تجاری، صنعتی و ... این استان است.
 
اینجانب فرارسیدن هفته هرمزگان را به همه مردم شریف و غیرتمند این استان که مدافعان اصلی خلیج فارس و مرزهای آبی و هویتی ایران اسلامی هستند، تبریک عرض می نمایم و امیدوارم همگان بتوانیم با همکاری یکدیگر، گام‌های موثری در راه پیشرفت همه‌جانبه استان هرمزگان برداریم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٤٧٧٢
انتهای پیام.


خروج