سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از پروژه‌های سرمایه‌گذاری و خدمات رسانی شرکت بناگستر کرانه


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٦٩٠
تاریخ:جمعه ٢٧ فروردين ١٤٠٠


بازدید استاندار هرمزگان از پروژه‌های سرمایه‌گذاری و خدمات رسانی شرکت بناگستر کرانه

استاندار هرمزگان از پروژه‌های سرمایه‌گذاری و خدمات رسانی شرکت بناگستر کرانه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی، ابتدا از جایگاه سوخت با نام تجاری «ترنج» در زمینی به مساحت ۹۶۶۰ متر مربع و هزینه ۱۶۰ میلیارد ریال با سرمایه‌گذاری این شرکت احداث شده و سال 95 به بهره برداری رسیده است، بازدید به عمل آورد.
 
استاندار هرمزگان در ادامه از عملیات سوخت رسانی دریایی و شبکه خطوط انتقال فرآورده های نفتی توسط شرکت بناگستر کرانه بازدید کرد.
 
استاندار هرمزگان در بازدید از جایگاه و محل عملیات سوخت رسانی شرکت بنا گستر کرانه، از طرح سرمایه‌گذاری و عملیات اجرای طرح بهینه سازی سیستم سوخت رسانی ناوگان ریلی کشور، نیز بازدید به عمل آورد.
 
جلوگیری از اتلاف زمان و ترافیک لوکوموتیوها در ایستگاه ها، افزایش ایمنی در ایستگاه ها، حفظ محیط زیست و بهداشت محوطه ایستگاه ها، صرفه جویی و جلوگیری از هدررفت سوخت و کنترل عملیات سوخت گیری و جلوگیری از برداشت غیر مجاز از جمله مزایای اجرای این طرح است.
 
استاندار هرمزگان همچنین از پایانه نفتی شرکت‌ بناگستر کرانه و مخازن نگهداری و انبارش انواع فرآورده‌های نفتی بازدید کرد.
 
تنوع در حجم مخازن، حفظ و کنترل مشخصات کیفی فرآورده، ایمنی بالا همراه با سرعت جابجایی فرآورده ها وجه تمایز این پروژه است.
 
این شرکت توانایی تولید از روش ترکیب دو دسته محصول شامل گریدهای مختلف قیر و سوخت سنگین کشتی را به حجم سالانه یک میلیون تن دارد.
 
 
 

شماره خبر : ٢٤٦٩٠
انتهای پیام.


خروج