سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > فناوری اطلاعات جایگاه مهمی در برگزاری انتخابات دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٦٦٢
تاریخ:سه شنبه ٢٤ فروردين ١٤٠٠

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:
فناوری اطلاعات جایگاه مهمی در برگزاری انتخابات دارد

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: فناوری اطلاعات در برگزاری انتخابات جایگاه مهمی دارد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان هرمزگان با حضور ویدئو کنفرانسی فرمانداران و مدیرعامل شرکت مخابرات استان، با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، با اشاره به فضیلت این ماه، عنوان کرد: ماه مبارک رمضان ماه احسان، نیکوکاری و بندگی خداوند است.
 
وی با اشاره به ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاها، افزود: با تلاش اعضای ستاد انتخابات استان و ستاد شهرستان ها ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاها در هرمزگان به خوبی و با مشارکت مناسب انجام پذیرفت.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاها در هرمزگان نسبت به دوره گذشته با افزایش تعداد ثبت نام کنندگان همراه بود.
 
رئوفی افزود: در حوزه فناوری اطلاعات با آسیب شناسی کمبود ها نقاط ضعف شناسایی و رفع شود تا انتخابات پیش رو به خوبی برگزار شود.
 
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان در همین خصوص افزود: فناوری اطلاعات در برگزاری انتخابات جایگاه مهمی دارد.
 
وی تصریح کرد: با توجه به شرایط شیوع کرونا و گرمای هوا، شعب اخذ رای در هرمزگان افزایش پیدا خواهد کرد و به تبع آن به زیرساخت های فناوری بیشتری برای اخذ رای نیاز خواهد بود.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات با بررسی میدانی نیازهای شهرستان ها و بخش ها در حوزه فناوری اطلاعات را احصا و رفع کند.

شماره خبر : ٢٤٦٦٢
انتهای پیام.


خروج