سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > تحقق شعار سال ۱۴۰۰ با جدیت در هرمزگان پیگیری می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٦٦١
تاریخ:سه شنبه ٢٤ فروردين ١٤٠٠

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
تحقق شعار سال ۱۴۰۰ با جدیت در هرمزگان پیگیری می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: در سال ۱۴۰۰ مسئولیت دستگاه های اجرایی برای رفع موانع بخش تولید دو چندان است و باید این مهم را با حساسیت ویژه دنبال کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان، با اشاره به نام گذاری سال جدید به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، عنوان: نام گذاری سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نشان دهنده اهمیت بخش تولید، برای عبور کشور از مشکلات است.
 
وی در همین خصوص افزود: در سال ۱۴۰۰ مسئولیت دستگاه های اجرایی برای رفع موانع بخش تولید دو چندان است و باید این مهم را با حساسیت ویژه دنبال کنند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: رفع مشکلات واحدهای تولیدی در هرمزگان با مانع زدایی ها و پشتیبانی از آنها با قوت دنبال می شود.
 
وی تصریح کرد: احیای واحد های تولیدی نیمه فعال و غیر فعال در هرمزگان با رفع موانع و پشتیبانی در سال جدید با جدیت از سوی دستگاه های اجرایی در دستور کار قرار گیرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با تاکید بر تسریع در اجرای طرح های تولیدی، عنوان کرد: طرح های سرمایه گذاری و تولیدی که در شهرک های صنعتی امکان فعالیت ندارد در محدوده های خارج از شهرک ها زمینه فعالیت آنها مهیا شود.
 
وی خاطرنشان کرد: حضور نماینده حوزه معاونت اقتصادی در کارگروه امور زیربنایی استان برای تسریع در امور مربوط به طرح های مربوط به سرمایه گذاری ضروری است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: از سرمایه گذاران واقعی و با برنامه از سوی دستگاه های اجرایی با رفع موانع به صورت ویژه حمایت شود.

شماره خبر : ٢٤٦٦١
انتهای پیام.


خروج