سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > ضرورت تقویت صنعت کشتی‌سازی با استفاده از ظرفیت و توان داخلی برای ساخت و تعمیر کشتی/مجتمع کشتی‌سازی ایزوایکو در بندرعباس از توانمندی ساخت و تعمیر انواع کشتی برخوردار است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٦٥١
تاریخ:دوشنبه ٢٣ فروردين ١٤٠٠

استاندار هرمزگان در دیدار با مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد:
ضرورت تقویت صنعت کشتی‌سازی با استفاده از ظرفیت و توان داخلی برای ساخت و تعمیر کشتی/مجتمع کشتی‌سازی ایزوایکو در بندرعباس از توانمندی ساخت و تعمیر انواع کشتی برخوردار است

استاندار هرمزگان بر ضرورت تقویت صنعت کشتی‌سازی با ارائه سفارش ساخت و تعمیر شناور به مجتمع کشتی‌سازی ایزوایکو در بندرعباس، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با محمدرضا مدرس خیابانی مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران که با حضور دکتر احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، عنوان کرد: مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) در بندرعباس، از توانمندی خوبی در زمینه ساخت و تعمیرات کشتی برخوردار است.
 
وی ادامه داد: این مجموعه توانسته با خودباوری و اتکا به توان داخلی، دانش و توان ساخت و تعمیرات انواع کشتی ها را بومی سازی کند.
 
استاندار هرمزگان افزود: پس از پیگیری‌هایی که صورت گرفت، تعمیرات کشتی های شرکت ملی نفتکش در این مجتمع انجام می‌شود و تعمیرات نفتکش ها، موجب رونق هرچه بیشتر فعالیت‌ها در مجتمع ایزوایکو شده است.
 
همتی با تاکید بر ضرورت کمک به تقویت صنعت کشتی‌سازی، تصریح کرد: شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نیز در این راستا می‌تواند، سفارش تعمیر و ساخت کشتی را به مجتمع ایزوایکو ارائه دهد.

شماره خبر : ٢٤٦٥١
انتهای پیام.


خروج