شنبه ٠٥ آذر ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > دیدار و گفتگو و رسیدگی به 37 درخواست‌ مردم توسط استاندار هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣١٦١٥
تاریخ:سه شنبه ١ آذر ١٤٠١

برگزاری ملاقات مردمی استاندار هرمزگان
دیدار و گفتگو و رسیدگی به 37 درخواست‌ مردم توسط استاندار هرمزگان

ملاقات مردمی استاندار هرمزگان صبح امروز طبق روال سه شنبه ها برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، صبح امروز  همزمان با اولین روز آذرماه ملاقات مردمی مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد.

استاندار هرمزگان در این ملاقات که حدود  چهار ساعت به طول انجامید طی دیدار و گفتگوی مردمی، 37 فقره از درخواست‌های مراجعه‌کنندگان را بررسی و دستورات لازم جهت پیگیری این موارد را صادر کرد.

استاندار هرمزگان در حاشیه این دیدارهای مردمی، دیدار چهره به چهره با مردم را جزو اولویت‌ها و الزامات دولت مردمی دانست و تاکید‌کرد: استمرار ارتباطات مردمی و دیدارهای چهره به چهره مدیران با مردم در تمام سطوح مدیریتی از استاندار تا بخشداران و دهیاران می‌تواند نقش بسزایی در حل مشکلات مردم و امیدآفرینی در جامعه داشته باشد.

وی عنوان‌کرد: یکی از ملاک‌های مهم ارزیابی مدیران دستگاه‌های اجرایی، پاسخگویی و ارتباط مدیران با مردم است که بایستی موردتوجه قرار گیرد.

گفتنی است استاندار هرمزگان علاوه بر برنامه‌ سه شنبه‌های ملاقات مردمی، به صورت مستمر قبل از برگزاری جلسات شورای اداری در شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف طی اطلاع رسانی قبلی در مرکز سامد( سامانه ارتباط مردمی دولت) به صورت تلفنی از طریق شماره تماس 111  پاسخگوی مردم شریف همان منطقه از استان خواهدبود تا علاوه بر رسیدگی به مشکلات و درخواست ها، مطالبات مهم مردم نیز جهت طرح و تصمیم گیری در شورای اداری احصا شوند. 

شماره خبر : ٣١٦١٥
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۷۹۱۶۸۱۳۴۹۵
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/09/05
بازدید امروز: 1827 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9435399 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 3