شنبه ٠٥ آذر ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > آیین کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان رودان برگزار شد / واگذاری 1800 قطعه 200 متری ویلایی به مردم رودان در قالب طرح نهضت ملی مسکن


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣١٦٠٨
تاریخ:يکشنبه ٢٩ آبان ١٤٠١

با حضور استاندار هرمزگان:
آیین کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان رودان برگزار شد / واگذاری 1800 قطعه 200 متری ویلایی به مردم رودان در قالب طرح نهضت ملی مسکن

مهندس دوستی استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه، تعهد تامین زمین در هرمزگان بطورکامل انجام شده است گفت: هرمزگان در رتبه نخست واگذاری قطعات ویلایی در قالب طرح نهضت ملی مسکن


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، صبح امروز آیین کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان رودان با حضور مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان،حجه السلام دری، فرماندار و جمعی از مردم برگزار و 150 هکتار زمین در قالب 1800 واحد 200 متری ویلایی جهت واگذاری به متقاضیان مسکن ملی آماده شد.

مهندس دوستی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: در راستای سیاست دولت سیزدهم در خصوص خانه دار کردن مردم، امروز کلنگ زنی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان رودان انجام شد.

وی با تاکید بر اهمیت زیست بهتر مردم در دوری از زندگی آپارتمانی افزود: 150 هکتار زمین برای این منظور در رودان در نظر گرفته شده و قرار است 1800 واحد ویلایی در قطعات 200 تا 250 متری به متقاضیان واگذار خواهد شد.

استاندار هرمزگان گفت: زیرساخت‌های مورد نیاز این زمین نیز به قید فوریت تامین خواهد شد در حال حاضر قطعه بندی و طراحی‌های مورد نیاز نیز انجام شده و از مردم متقاضی که کار ثبت نام آنها تمام شده می‌خواهیم که برای تحویل زمین خود مراجعه و کار ساخت و ساز را آغاز کنند.

وی تصریح کرد: دولت برای احداث منازل در قالب ارائه تسهیلات و تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز در کنار مردم است به همین جهت مردم از این فرصت بسیار خوب ساخت مسکن استفاده کنند.

مهندس دوستی گفت: تعهد ما در استان در خصوص تامین زمین انجام شده، هرمزگان در حوزه واگذاری قطعات ویلایی در سطح کشور در رتبه نخست قرار دارد چرا که معتقد هستیم مردم باید دارای یک محیط زیست با کیفیت باشند.

استاندار هرمزگان در این آیین همچنین از فرماندار شهرستان رودان خواست علاوه بر پیگیری ایجاد زیرساخت های این منطقه مسکونی جدید، ساخت پروژه های آموزشی، فرهنگی،سد های بالادستی و جذب سرمایه‌گذار برای احداث تفریحگاه های پیرامونی این مجموعه نیز برنامه ریزی و اقدام شود.

شماره خبر : ٣١٦٠٨
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۷۹۱۶۸۱۳۴۹۵
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/09/05
بازدید امروز: 1686 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9435258 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 6