چهارشنبه ١٩ مرداد ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > پویایی اقتصاد و رفع مشکلات واحدهای تولیدی از اهداف مهم دولت سیزدهم است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣٠٣٨٨
تاریخ:شنبه ٨ مرداد ١٤٠١

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری هرمزگان:
پویایی اقتصاد و رفع مشکلات واحدهای تولیدی از اهداف مهم دولت سیزدهم است

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار با اشاره به اینگه رفع موانع بخش تولید هرمزگان مستلزم همراهی کلیه دستگاه های اجرایی و بانک ها است گفت : دستگاه های اجرایی تحقق کامل مصوبات کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان را با جدیت دنبال کنند

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان؛ مهندس عادل شهرزاد در جلسه کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با اشاره به اقدامات دولت برای رفع موانع بخش تولید، عنوان کرد: یکی از اهداف مهم دولت سیزدهم در بخش اقتصاد جهت پویایی آن تسهیل جریان تولید و کاهش موانع در این بخش است.
وی در همین خصوص،  افزود: تحقق اهداف دولت سیزدهم در زمینه رفع موانع تولید و ایجاد زمینه جهش در این بخش مهم هماهنگی و همکاری کلیه دستگاه های اجرایی برنامه ریز، اجرایی، بانک ها و موسسات مالی است.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری هرمزگان، تصریح کرد: پیگیری ویژه مصوبات کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در دستور کار کلیه دستگاه های اجرایی ذیربط قرار گیرد.
شهرزاد در همین خصوص، گفت: دستگاه های اجرایی در چهارچوب قوانین و مقررات و با ارائه راهکار مناسب نسبت به عملیاتی نمودن مصوبات کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اقدام نمایند.
وی با تاکید بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی در کمترین زمان ممکن، اظهار داست: دستگاه های اجرایی با رصد مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی در اسرع وقت به رفع موانع پیش روی واحد های تولیدی با بهره گیری از ظرفیت های قانونی اقدام کنند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری هرمزگان، تصریح کرد: بانک ها و موسسات مالی ضروری است در رفع مشکلات واحدهای تولیدی دستگاه های اجرایی را همراهی کنند.
شهرزاد افزود: دستگاه های خدمات رسان در رفع مشکلات واحدهای تولیدی رسالت خطیری دارند و ارائه خدمات این دستگاه ها نباید به گونه ای باشد در روند تولید استان خللی ایجاد کند.
در این نشست مسائل و مشکلات چهار واحد تولیدی استان بررسی و با دستور سرپرست معاونت اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری تصمیمات لازم برای رفع مشکلات آنها اتخاذ شد.

شماره خبر : ٣٠٣٨٨
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/05/18
بازدید امروز: 6 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9084207 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 4