يکشنبه ٢٥ مهر ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > تامین برق و سوخت دوم واحدهای تولیدی و صنعتی در دستور کار قرار گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٤٣٧
تاریخ:سه شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٠

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
تامین برق و سوخت دوم واحدهای تولیدی و صنعتی در دستور کار قرار گیرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی ذیربط از هم اکنون نسبت به تامین برق و سوخت دوم واحدهای تولیدی و صنعتی هرمزگان برنامه ریزی کنند تا خللی در روند تولید به ویژه در فصل زمستان ایجاد نشود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به اهمیت تامین برق و سوخت دوم واحدهای تولیدی و صنعتی استان، عنوان کرد: با توجه به اهمیت حفظ تولید و اشتغال واحدهای تولیدی و صنعتی، دستگاه های اجرایی ذیربط با همکاری واحدهای تولیدی و صنعتی از هم اکنون برای تامین برق و سوخت دوم این واحدها برنامه ریزی کنند تا در روند تولید به ویژه در فصل زمستان خللی ایجاد نشود.
 
وی افزود: شرکت سیمان بندرخمیر یکی از واحدهای مهم تولیدی و صنعتی استان است که ضروری است از هم اکنون نسبت به تامین برق و سوخت دوم آن برنامه ریزی کرد تا در روند تامین سیمان مورد نیاز استان  برای ساخت و ساز خللی ایجاد نشود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: شرکت پترو پالایش مکران یکی از طرح های بزرگ سرمایه گذاری استان در سواحل مکران است که تکمیل و بهره برداری از آن تحول جدی در تولید و اشتغال شرق استان ایفا می کند و ضروری است موانع پیش روی طرح بررسی و دستگاه های اجرایی ذیربط نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند.
 
حیدری در همین خصوص، تصریح کرد: با توجه به اهمیت طرح سرمایه گذاری پترو پالایش مکران، رفع مشکلات این پروژه در سطح ملی از طریق وزارت صمت پیگیری و دنبال می شود تا شاهد سرعت در روند احداث آن باشیم.
 
وی با تاکید بر رفع مشکلات سرمایه گذاران پرورش میگو در قشم، خاطرنشان کرد: منطقه آزاد تجاری و صنعتی قشم با همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط موانع پیش روی سرمایه گذران پرورش میگو در این جزیره را رفع کنند تا سرمایه گذاران بدون دغدغه طرح های سرمایه گذاری خود در این بخش را به سرانجام برسانند.

شماره خبر : ٢٦٤٣٧
انتهای پیام.


خروج