پنج شنبه ٠١ مهر ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > تلاش و پیگیری جدی برای تسریع در تکمیل پروژه‌های مهم و دارای اولویت شهرستان میناب با تخصیص به موقع اعتبارات صورت می‌گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٢٨٦
تاریخ:پنج شنبه ١٨ شهريور ١٤٠٠

استاندار هرمزگان پس از بازدید از پروژه‌های شهرستان میناب:
تلاش و پیگیری جدی برای تسریع در تکمیل پروژه‌های مهم و دارای اولویت شهرستان میناب با تخصیص به موقع اعتبارات صورت می‌گیرد

استاندار هرمزگان گفت: تلاش می‌کنیم تا اعتبارات مورد نیاز به موقع تخصیص یابد و پروژه‌های مهم و دارای اولویت شهرستان میناب به سرعت آماده بهره‌برداری شوند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از بازدید از روند اجرای پروژه‌ها در شهرستان میناب، با اشاره به پروژه ورزشگاه 10 هزار نفری شهرستان میناب، عنوان کرد: این ورزشگاه از پروژه‌های ملی وزارت ورزش و جوانان است و تاکنون پیگیری‌های بسیاری برای تکمیل این پروژه از طریق برگزاری جلسات در وزارت ورزش و جوانان داشته‌ایم.
 
وی ادامه داد: در راستای برنامه‌ریزی جدید برای تکمیل این پروژه، به زودی نشست هایی با وزیر ورزش و جوانان، خواهیم داشت تا با تصمیم‌گیری جدید، هرچه سریعتر این طرح به نتیجه برسد.
 
استاندار هرمزگان افزود: با توجه به هزینه های بسیاری که این پروژه دارد، برای تکمیل آن به صورت فاز به فاز برنامه‌ریزی شده است.
 
همتی با اشاره به پروژه مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان میناب، تصریح کرد: برای این طرح تخصیص اعتبار خوبی داشته‌ایم تا روند تکمیل و اجرای آن تسریع شود.
 
وی گفت: تکمیل دیگر پروژه‌های شهرستان میناب نیز مورد پیگیری جدی قرار می‌گیرد و تلاش می‌کنیم تا اعتبارات مورد نیاز به موقع تخصیص یابد و پروژه‌های مهم و دارای اولویت این شهرستان به سرعت آماده بهره‌برداری شوند.

شماره خبر : ٢٦٢٨٦
انتهای پیام.


خروج