چهارشنبه ١٩ مرداد ١٤٠١
 En
پرتال استانداری
اخبار > افزایش 800 مترمکعبی ظرفیت تولید آبشیرین کن جزیره هرمز


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٩٨٠٥
تاریخ:يکشنبه ٢٢ خرداد ١٤٠١

استاندار هرمزگان:4 پروژه در جزیره هرمز کلنگ زنی و افتتاح شد
افزایش 800 مترمکعبی ظرفیت تولید آبشیرین کن جزیره هرمز

160 سند مالکیتی برای مردم جزیره هرمز صادر شده است روند صدور اسناد مالکیت در استان هرمزگان همچنان ادامه خواهد داشت

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در حاشیه سفر به جزیره هرمز و کلنگ زنی و افتتاح چند طرح در این جزیره اظهار داشت: در سالروز میلاد با سعادت حضرت امام رضا علیه السلام در خدمت مردم شریف جزیره هرمز بودیم، این جزیره منور به به نام مبارک شهدا است و پتانسیل و ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد.

وی افزود: امروز در جزیره هرمز چهار پروژه افتتاح و یا کلنگ زنی شد، یکی از پروژه‌ها در حوزه آبشیرین‌کن بود که 800 مترمکعب در روز به ظرفيت تامین آب جزیره افزوده شد که عدد قابل توجهی به نسبت سرانه مصرف آب در این جزیره است.

استاندار هرمزگان گفت: دیگر پروژه کلنگ زنی یک مسجد بود که در کوتاه مدت احدات می‌شود، این پروژه قرار است توسط یک خیر مسجد ساز ساخته شود. 

وی در ادامه به کلنگ زنی پروژه مجتمع جامع سلامت جزیره هرمز اشاره و تصریح کرد: این پروژه قرار است در مدت 15 ماه ساخته شود، پس از حضور رئیس جمهور در این جزیره شاهد یک سری اصلاحات نرم افزاری از جمله پزشک، متخصص و سونوگرافی انجام شد که امروز بازدیدی از این موارد داشتیم. 

مهندس دوستی گفت: یکی از مشکلات مردم جزیره هرمز نداشتن سند مالکیتی بود که از همان ابتدا تاکید بر حل این مشکل داشتیم و یک کارگروه از چهار ماه قبل تشکیل شد که با حمایت دولت، سازمان ثبت اسناد و قوه قضائیه تاکنون در جزیره هرمز 160 سند صادر شده که امروز 100 سند به جزیره برده شد تا تحویل مردم شود که 8 سند به صورت نمادین به نیت امام رضا علیه السلام تقدیم مردم شد.

وی ادامه داد: این روند ادامه خواهد داشت و با همکاری همه عزیزان فعال در این زمینه، تا پایان سال هم بخش دیگری از اسناد مالکیتی به مردم استان تحویل می‌شود.

شماره خبر : ٢٩٨٠٥
انتهای پیام.


خروج
آدرس : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت - استانداری هرمزگان
تلفن تماس : ۳۱ - ۳۳۶۱۰۵۳۰ - ۰۷۶
کدپستی : ۱۵۱۹۹۹۷۱۱۳
شماره فکس : ۴ - ۳۳۶۱۰۴۶۳ - ۰۷۶
شماره پیامکی: ۵۰۰۰۲۷۶۱
آدرس الکترونیکی : info@hormozgan.ir
آخرین بروز رسانی: 1401/05/18
بازدید امروز: 211 | تعداد کل بازدیدکنندگان: 9084412 | تعداد بازدیدکنندگان آنلاین: 2