چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
آخرین اخبار
صدور هشدار سطح قرمز دریایی به دليل فعالیت سامانه تندبادهای شدید و طوفانی شدن دریا طی روزهای پنجشنبه ۳۰ دی ماه تا اواخر وقت روز جمعه اول بهمن ماه در استان هرمزگان/خسارت به تأسيسات ساحلی و بندری، احتمال غرق شدن شناورهای سبک و نيمه سنگين، آسيب به قفس های پرورش ماهى و تورهای صیادی و بالا آمدن آب در مجاورت سواحل از اثرات مخاطره آميز این سامانه است/لزوم اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت پیشگیری از خسارت در کلیه بنادر و سواحل استان هرمزگان، اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم توسط کلیه فعالان دریایی جهت جلوگیری از خسارت، ممنوعیت کلیه ترددهای دریایی شناورهای سبک و شناورهای مسافربری و تجاری و ممنوعیت کلیه فعالیت های تفریحی و شنا
اخبار > بازدید معاون اقتصادی رئیس جمهور و استاندار هرمزگان از مناطق زلزله‌زده استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٧٣٣٠
تاریخ:پنج شنبه ٤ آذر ١٤٠٠


بازدید معاون اقتصادی رئیس جمهور و استاندار هرمزگان از مناطق زلزله‌زده استان هرمزگان

دکتر محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور به همراه مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان از مناطق زلزله‌زده بخش فین شهرستان بندرعباس استان هرمزگان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، معاون اقتصادی رئیس جمهور و استاندار هرمزگان، در این بازدید ضمن گفت‌وگو با مردم در مناطق زلزله‌زده، روند ارائه خدمات و بازسازی مناطق زلزله‌زده استان هرمزگان را مورد بررسی قرار دادند.
 
دکتر محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور پس از این بازدید، گفت: با توجه به هزینه ساخت خانه‌های آسیب دیده در زلزله که در حال حاضر از طریق منابع استانی بنیاد مسکن و استانداری در حال تامین است، از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور، پیگیری لازم برای واریز اعتبارات مورد نیاز با توجه به برآورد هزینه‌ها صورت می‌گیرد.
 
وی گفت: پیشرفت کار در زمینه آواربرداری، ساخت منازل و رفع مشکلات مردم در مناطق زلزله زده، خوب است و دولت برای حل مشکلات مردم در کنار آن‌ها قرار دارد.
 
معاون اقتصادی رئیس جمهور از تلاش نیرو‌های هلال احمر، سپاه، بسیج، گروه‌های جهادی، نیروی انتظامی و نهادها و مجموعه‌های مختلف برای خدمات رسانی به مردم در مناطق زلزله‌زده، قدردانی کرد.

شماره خبر : ٢٧٣٣٠
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/11/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.