چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
آخرین اخبار
صدور هشدار سطح قرمز دریایی به دليل فعالیت سامانه تندبادهای شدید و طوفانی شدن دریا طی روزهای پنجشنبه ۳۰ دی ماه تا اواخر وقت روز جمعه اول بهمن ماه در استان هرمزگان/خسارت به تأسيسات ساحلی و بندری، احتمال غرق شدن شناورهای سبک و نيمه سنگين، آسيب به قفس های پرورش ماهى و تورهای صیادی و بالا آمدن آب در مجاورت سواحل از اثرات مخاطره آميز این سامانه است/لزوم اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت پیشگیری از خسارت در کلیه بنادر و سواحل استان هرمزگان، اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم توسط کلیه فعالان دریایی جهت جلوگیری از خسارت، ممنوعیت کلیه ترددهای دریایی شناورهای سبک و شناورهای مسافربری و تجاری و ممنوعیت کلیه فعالیت های تفریحی و شنا
اخبار > بازدید معاون اقتصادی رئیس جمهور و استاندار هرمزگان از بندر شهید رجایی، مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل و پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در بندرعباس


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٧٣٢٧
تاریخ:پنج شنبه ٤ آذر ١٤٠٠


بازدید معاون اقتصادی رئیس جمهور و استاندار هرمزگان از بندر شهید رجایی، مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل و پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در بندرعباس

دکتر محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور به همراه مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان از بندر شهید رجایی، مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران و پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در بندرعباس، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در این بازدید معاون اقتصادی رئیس جمهور و استاندار هرمزگان، ابتدا به شهدای گمنام آرمیده در مجتمع بندری شهید رجایی ادای احترام کردند.
 
معاون اقتصادی رئیس جمهور و استاندار هرمزگان در ادامه در جریان فعالیت های توسعه ای این بندر مهم اقتصادی قرار گرفتند.
 
دکتر محسن رضایی در این بازدید حمل یکسره کالا را مورد تاکید قرار داد و گفت: متناسب با این سیاست باید بین تجهیزات، زیرساخت های حمل و نقل و همه اجزا تناسب وجود داشته باشد.
 
معاون اقتصادی رئیس جمهور و استاندار هرمزگان در ادامه نیز از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران و پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس، بازدید کردند.

شماره خبر : ٢٧٣٢٧
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/11/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.