چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
آخرین اخبار
صدور هشدار سطح قرمز دریایی به دليل فعالیت سامانه تندبادهای شدید و طوفانی شدن دریا طی روزهای پنجشنبه ۳۰ دی ماه تا اواخر وقت روز جمعه اول بهمن ماه در استان هرمزگان/خسارت به تأسيسات ساحلی و بندری، احتمال غرق شدن شناورهای سبک و نيمه سنگين، آسيب به قفس های پرورش ماهى و تورهای صیادی و بالا آمدن آب در مجاورت سواحل از اثرات مخاطره آميز این سامانه است/لزوم اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت پیشگیری از خسارت در کلیه بنادر و سواحل استان هرمزگان، اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم توسط کلیه فعالان دریایی جهت جلوگیری از خسارت، ممنوعیت کلیه ترددهای دریایی شناورهای سبک و شناورهای مسافربری و تجاری و ممنوعیت کلیه فعالیت های تفریحی و شنا
اخبار > آماده استقبال و استفاده از ظرفیت‌ها، ایده ها و نظرات نخبگان و اساتید دانشگاهی هرمزگان در زمینه‌های مختلف هستیم/لزوم تمرکز بر روی اجرای پروژه‌های مولد با هدف پیشرفت و رشد اقتصادی در هرمزگان/حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فعال شدن شرکت های توسعه تجارت و شرکت های خدمات بهره‌وری تولید از برنامه‌های دارای اولویت‌ در هرمزگان است/برنامه‌ریزی و تشکیل کارگروه ویژه جهت ارتقای رتبه‌های دانش آموزان استان هرمزگان در آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها/ابعاد واگذاری زمین ها در هرمزگان بسیار بزرگ است و باید تغییر کند/حضور مسئولان در بین مردم از مهم‌ترین خواسته های مردم از مسئولان است/بازدیدهای روزهای جمعه از شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان در این راستا انجام می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٧٣١٤
تاریخ:سه شنبه ٢ آذر ١٤٠٠

استاندار هرمزگان در نشست با اعضای کارگروه های تخصصی سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان:
آماده استقبال و استفاده از ظرفیت‌ها، ایده ها و نظرات نخبگان و اساتید دانشگاهی هرمزگان در زمینه‌های مختلف هستیم/لزوم تمرکز بر روی اجرای پروژه‌های مولد با هدف پیشرفت و رشد اقتصادی در هرمزگان/حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فعال شدن شرکت های توسعه تجارت و شرکت های خدمات بهره‌وری تولید از برنامه‌های دارای اولویت‌ در هرمزگان است/برنامه‌ریزی و تشکیل کارگروه ویژه جهت ارتقای رتبه‌های دانش آموزان استان هرمزگان در آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها/ابعاد واگذاری زمین ها در هرمزگان بسیار بزرگ است و باید تغییر کند/حضور مسئولان در بین مردم از مهم‌ترین خواسته های مردم از مسئولان است/بازدیدهای روزهای جمعه از شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان در این راستا انجام می‌شود

استاندار هرمزگان گفت: در زمینه‌های مختلف، آماده استقبال و استفاده از ظرفیت‌ها، ایده ها و نظرات نخبگان استان هرمزگان هستیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی در نشست با اعضای کارگروه های تخصصی سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان هرمزگان با تاکید بر لزوم تلاش و حرکت در راستای تحقق پیشرفت توأم با عدالت مدنظر مقام معظم رهبری در استان هرمزگان، از ابعاد و مدل واگذاری زمین ها در هرمزگان انتقاد کرد و بیان داشت: متاسفانه ابعاد درخواست‌ها و مدل واگذاری زمین ها در هرمزگان بسیار بزرگ است که با پیشرفت همراه با عدالت همخوانی ندارد و ابعاد واگذاری زمین ها در استان باید تغییر کند.
 
وی خواستار تمرکز بر روی اجرای پروژه‌های مولد در هرمزگان شد و عنوان کرد: اجرای این پروژه‌ها موجب پیشرفت و رشد اقتصادی در هرمزگان خواهد شد.
 
استاندار هرمزگان افزود: اعتبارات را باید به پروژه‌های مولد اختصاص دهیم و از طریق این پروژه‌ها در استان شغل ایجاد خواهد شد.
 
دوستی با بیان اینکه حضور مسئولان در بین مردم از مهم‌ترین خواسته های مردم از مسئولان است، تصریح کرد: سفرها و بازدیدهای روزهای جمعه بنده از شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان در این راستا انجام می‌شود.
 
وی گفت: این سفرها نتیجه بخش بوده و برکات و دستاوردهای خوبی را با پیگیری رفع مشکلات به همراه داشته است و علاوه بر دلگرمی مردم از حضور مسئولان در کنار آنها، موجب پیگیری مستقیم مسائل از طریق مدیران دستگاه‌های اجرایی شده است.
 
استاندار هرمزگان، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان را یکی از برنامه‌های اصلی مجموعه دولت در استان هرمزگان اعلام کرد و افزود: علاوه بر این فعال شدن شرکت های توسعه تجارت و شرکت های خدمات بهره‌وری تولید در هرمزگان نیز در اولویت قرار دارد.
 
دوستی به برنامه‌ریزی جهت ارتقای رتبه‌های دانش آموزان استان هرمزگان در آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: در این زمینه کارگروه ویژه‌ای تشکیل شده که از نخبگان و اساتید دانشگاهی استان می‌خواهیم در این خصوص کمک کنند.
 
وی با اشاره به پیگیری طرح‌های پنجره واحد سرمایه‌گذاری و ایجاد نواحی سرمایه‌گذاری در راستای تسهیل سرمایه‌گذاری در هرمزگان، بر لزوم رشد و توسعه شهر بندرعباس به عنوان مرکز استان هرمزگان تاکید کرد و اظهار داشت: بندرعباس باید شهری توسعه یافته و برخوردار از امکانات تفریحی و گردشگری و فناوری های نوین در عرصه شهری باشد.
 
استاندار هرمزگان عنوان کرد: در زمینه ارتباطات بین‌المللی در استان نیز با سفرای کشورهای مختلف دیدار و گفت‌وگو داشته‌ایم که امیدواریم نتایج خوبی داشته باشد.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در زمینه‌های مختلف، آماده استقبال و استفاده از ظرفیت‌ها، ایده ها و نظرات نخبگان استان هرمزگان هستیم.
 
در این نشست، روسای کارگروه های تخصصی سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان هرمزگان نیز به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص مسائل مختلف پرداختند.

شماره خبر : ٢٧٣١٤
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/11/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.