چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
آخرین اخبار
صدور هشدار سطح قرمز دریایی به دليل فعالیت سامانه تندبادهای شدید و طوفانی شدن دریا طی روزهای پنجشنبه ۳۰ دی ماه تا اواخر وقت روز جمعه اول بهمن ماه در استان هرمزگان/خسارت به تأسيسات ساحلی و بندری، احتمال غرق شدن شناورهای سبک و نيمه سنگين، آسيب به قفس های پرورش ماهى و تورهای صیادی و بالا آمدن آب در مجاورت سواحل از اثرات مخاطره آميز این سامانه است/لزوم اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت پیشگیری از خسارت در کلیه بنادر و سواحل استان هرمزگان، اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم توسط کلیه فعالان دریایی جهت جلوگیری از خسارت، ممنوعیت کلیه ترددهای دریایی شناورهای سبک و شناورهای مسافربری و تجاری و ممنوعیت کلیه فعالیت های تفریحی و شنا
اخبار > برگزاری دیدار مردمی روزهای سه‌شنبه استاندار هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٧٣٠٥
تاریخ:سه شنبه ٢ آذر ١٤٠٠


برگزاری دیدار مردمی روزهای سه‌شنبه استاندار هرمزگان

مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان طبق روال سه شنبه های هر هفته با جمعی از مردم استان، دیدار و به بررسی مشکلات آنان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان همچنین راه های ارتباط مردم شریف استان هرمزگان با مجموعه استانداری هرمزگان جهت طرح مسائل، مشکلات، نظرات و درخواست ها را اعلام و معرفى کرد.
 
مهندس مهدی دوستی در این خصوص، عنوان كرد: سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) با شماره تلفن ۱۱۱ بستری است که مردم شریف استان هرمزگان می توانند با برقراری تماس، مسائل، مشکلات، نظرات و درخواست های خود را مطرح کنند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.
 
وی ادامه داد: همچنین امکان طرح مسائل و مشکلات و ارائه درخواست ملاقات، از طریق صفحه ارتباط با استاندار و همچنين صفحه پیشنهادات و انتقادات در پایگاه اطلاع رسانی استانداری هرمزگان به نشانی اينترنتی Hormozgan.ir وجود دارد. 
 
استاندار هرمزگان افزود:
شماره تلفن ۰۷۶۳۳۶۱۰۵۶۴
کد دستوری # ۱ * ۳۱۲۲ * ۶۶۵۵ *
سامانه پیامک ۵۰۰۰۵۹۹۶۹۹۶
نیز آماده دریافت شکایات، انتقادات، پیشنهادات و درخواست های مردمی است.
 
همچنین در خصوص اتفاقات، حوادث و بحران‌ها مانند سیل و زلزله، شماره تلفن چهار رقمی ۳۱۷۱ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی است.

شماره خبر : ٢٧٣٠٥
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/11/06

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.